• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hamile kalamiyorumm

Htckhrmn

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
147
35
Kizlar merhaba 3 bucuk yildir evliyim onceleri ara ara korunuyodum ama son bir yildir hic korunmadigim halde anne olamiyorum esim korundugumu zannediyo ama korunmuyorum soyleyemiyorum da hormonlarim normal doktor esin gelsin dedi ama napicam bilmiyorum acaba sorun bende mi onda mi kafayi yemek uzereyim

Sindyrella

🌼🐞Huzur💕🦋Sağlık🎈🎡Mutluluk☘️🧸
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
310
1.480
Kadın doğum doktoruna eşinizle beraber gidin doktor söyleyecektir elbette..

Lepistesb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
1.890
4.310
Esinizle bu konuyu konuşmanızda hicbir sakınca yok . Eşinizde doktor kontrolüne gider testi olur . Sorun varsa caresine bakarsınız. Saglik diliyorum .

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-05-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 28 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudundaki yağ oranının %2-%3 den %8 e yükselmesi yaklaşık 8 hafta aldı. Doğum öncesi gelişimin sonunda, bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15'de sabit kalacaktır. Bu koruyucu yağ dolgusu doğumdan sonra bebeğinizi sıcak tutmaya yardımcı olacaktır. Artık doktorunuzla haftada bir randevularınıza başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Htckhrmn

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
147
35
Kadın doğum doktoruna eşinizle beraber gidin doktor söyleyecektir elbette..
AMA esim korunmami istiyo bende artik olmuyo zaten diye korunmuyorum daha yasim 24 hic anne olamayacak miyim ben esim atanmami bekliyo yoksa cok istiyo ben atanir atama hadi yapalim dicek ama olmadigini gorunce cok uzulecek hatta benden sogutacak 6 tane cocuk hayali kuruyo simdiden

Htckhrmn

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
147
35
Esinizle bu konuyu konuşmanızda hicbir sakınca yok . Eşinizde doktor kontrolüne gider testi olur . Sorun varsa caresine bakarsınız. Saglik diliyorum .
Tesekkur ederim bilmiyorum benden sogur diye cok korkuyorum sigara iciyorum ve her ustumu ince gordugunde bak cocugum olmaz diyo beni suclayacak deli oldum dusunmekten

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
1.728
2.326
AMA esim korunmami istiyo bende artik olmuyo zaten diye korunmuyorum daha yasim 24 hic anne olamayacak miyim ben esim atanmami bekliyo yoksa cok istiyo ben atanir atama hadi yapalim dicek ama olmadigini gorunce cok uzulecek hatta benden sogutacak 6 tane cocuk hayali kuruyo simdiden
Hayatta her sey insanlar icin.. ben de anne olamiyorum. sebep esinizden dolayi da olabilir, o sebepten hamile kalamiyor olabilirsiniz. o zaman siz ondan soguyacak misiniz.. oyle dusunmeyin.

esinize korunmadiginizi soyleyin. atanma da cocuk da nasip isi her sey vakit saat bekliyor. Hangisi hayirli bilemeyiz. hayirlisini istesin esiniz de.

Htckhrmn

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
147
35
Dr test yapar da ondan cikarsa ne yapacak.. tek sigarayla ustunu ince giymekle bitse keske bu is..
Ya ben en cok tuplerin tikali olmasindan korkuyorum hani iltihap falan tikamis olabilir diyenler oldu da benim yere oturmama bile kizarlar hep bunu nasil ogrenebilirim rahim filmi zormu ve esim anlamadan ogrenebilir miyim

Htckhrmn

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2020
147
35
Hayatta her sey insanlar icin.. ben de anne olamiyorum. sebep esinizden dolayi da olabilir, o sebepten hamile kalamiyor olabilirsiniz. o zaman siz ondan soguyacak misiniz.. oyle dusunmeyin.

esinize korunmadiginizi soyleyin. atanma da cocuk da nasip isi her sey vakit saat bekliyor. Hangisi hayirli bilemeyiz. hayirlisini istesin esiniz de.
Haklisiniz tesekkur ederim aklimdan cikmiyo iste yinede

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
1.728
2.326
Ya ben en cok tuplerin tikali olmasindan korkuyorum hani iltihap falan tikamis olabilir diyenler oldu da benim yere oturmama bile kizarlar hep bunu nasil ogrenebilirim rahim filmi zormu ve esim anlamadan ogrenebilir miyim
Zor sayilmaz. Ben uyumadan yaptirdim. Adet sancisi cekiyorsan onun kadar aci o da anlik.. uzun sureli degil. Sadece alttan girilmesi felan can sikici bir durum yoksa aci yok. ama bana sorarsaniz yalniz yapilacak bir islem degil. bir yildir cocugunuz olmuyorsa dr gonderiyor bu isleme.. ve inanin tuplerin tikali olmasi basit nedenlerden biri.. acilabilir tikaliysa dahi..

Yukarı Alt