Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Shokella

Rabbim can ver beni seçsin 🙏🏻
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.996
Kadir suresini diyorsan ben de size okuyacağım canım. O yüzden dedim. Önce onu bitireyim. Ben baya rahatsızlandım okuyamadım. Kimsenin hakkı geçmesin. Yeni listeye ekleme demiştim ama Cansucum eklemiş, bu yeni duayı diyorsan kimler okuduysa ben de onlar için okuyayım 😊
Yok kuzum estağfurullah olur mu öyle şey karşılık beklediğimden değil sende oku dye öyle dedim allah hepimize nasip etsin inşallah okuma banada 😘😘

Minnoskafa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.744
Kızlar çoğunluk bu listeyi de bitirmiş ben de çıkmayayım, hem Kadir suresini hem de bunu tamamlayayım. Ama bir sonrakine ekleme Cansucum inan yetişemiyorum okul da çok yoğun. Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin inşallah 🤲 cansu_tr cansu_tr

1meyraa

Ya ALLAH , BİSMİLLAH
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
172
kızlar yeni listeye beni eklemeyin bir süre katılamıcam tekrar yazarım
99 kere huvallahül halikul bariu okumuştum

Gulll098

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
141
Kızlar çoğunluk bu listeyi de bitirmiş ben de çıkmayayım, hem Kadir suresini hem de bunu tamamlayayım. Ama bir sonrakine ekleme Cansucum inan yetişemiyorum okul da çok yoğun. Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin inşallah 🤲 cansu_tr cansu_tr
Okuyamadığın eksiğine yardım edebilirim canım istersen 500 tane hüvallahü okuyum sen duasını yap maksat senin ağzından dua alalım

Yukarı Alt