Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Hamile miyim..cevapsız sorular.. :)

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Merry tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Merry
  1. Merry

Merry ...... Üye

Ödül Puanları:
    146
    Kızlar ben geçen ay 08 ekimde adet olmuştum. 29 ekimde kan testi yaptırdım negatif çıktı. adetlerim hep düzenli genelde 28.gün olur. son 2-3 aydır 26.gün oluyordu.neyse geçen akşam yani ayın 4ünde çok az kahverengi bir şey geldi.böyle parmak ucu kadar fln.dünde bugünde aynı şekilde..acaba psikolojik mi diyorum..ne dersiniz bu duruma?

2. 6 Kasım 2010
  3. ozlemes

ozlemes Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    ayni seyi bende sorcaktim benimde hep duzenli olur 25 gunde ama son iki aydir 1 hafta erken geliyr neden acaba??? bence sen doktora git arkadasim nedenmis bi ogren bence

4. 5 Ocak 2011
  5. nasipim

nasipim Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    cnm normal o bence bendede öyle oldu misal adet olacagim tarihten iki gün önce geldi ve aynen senin dedgin gibi 2-3 gün leke gibi.o birazda piskolojikmend oluo.üzülme allahtan herzaman hayirlisini iste nasipinde varsa olur zaten cnm bnm

6. 8 Ocak 2011
  7. civciv89

civciv89 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    tatlım 2 hafta falan sabret ara ara gelmeye devam edrse doktora gözük ya çikolata kisti olabilir yda bebiş yerleşiyordur :KK17::KK17:

8. 8 Ocak 2011
  9. Merry

Merry ...... Üye

Ödül Puanları:
    146
    Canım bebiş de yok kist de yok neyseki.Çok korkmştum ama çok şükür geçti.

10. 13 Şubat 2012
  11. Ozge6107

Ozge6107 bebeğim Üye

Ödül Puanları:
    76
    canım ben iyiyim özelden mesaj atamıyorum. face varsa gönder ekliyim öle daha rahat görüşüğrüz:):nazar::emir_bebek::emir_bebek:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.