Hamile olabilir miyim

Usaklibirkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
605
Lütfen konum taşınmasın. Burda daha çok yorum alabilirim. Adetim 3 gün gecikti. Kahverengi lekelenme oluyor. Başlarda önemsemedim netten bakayım dedim hamilelik belirtisi olabilir diyor. Başka hiçbir belirti yok. Yarın test yapıcam fakat suan uyuyamadım stresten. Geri çekilme yöntemiyle korunuyoduk. Hiç hazır değilim şuan :KK43:

lanarey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
100
Lütfen konum taşınmasın. Burda daha çok yorum alabilirim. Adetim 3 gün gecikti. Kahverengi lekelenme oluyor. Başlarda önemsemedim netten bakayım dedim hamilelik belirtisi olabilir diyor. Başka hiçbir belirti yok. Yarın test yapıcam fakat suan uyuyamadım stresten. Geri çekilme yöntemiyle korunuyoduk. Hiç hazır değilim şuan :KK43:
Benim her adet öncesi kahverengi lekelenme olur. Hatta bu adetin başlayacağını gösterir. Bu hemen hemen her kadında olur diye biliyorum sizde ilk kez mi oluyor ?

Usaklibirkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
605
Benim her adet öncesi kahverengi lekelenme olur. Hatta bu adetin başlayacağını gösterir. Bu hemen hemen her kadında olur diye biliyorum sizde ilk kez mi oluyor ?
2 gün önce oldu bende adet olacağım sandım. Dün yoktu bugün yine olmuş. Adet olacağım zaman olmazdı hiç

Balkizlarim

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
910
Hazır değilseniz neden korunmuyorsunuz olabilir de olmayabilir de.zaten bulantı hemen başlamıyor ki.hayirlisi neyse o olsun.

Yabanelma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.919
Eşim eminim diyor dikkatli olduğuna :KK43: bilemedim ya bulantı falan hiçbir şey yok ki
Yani ayrıntısına girmeyeyim de konunun gercekten şuan hazır değilsen ve hamilelik yoksa başka yöntemlerle korunmalısın. Bulantı hemen olmayabilir hatta hiç bulantı yaşamayacak da olabilirsin,her hamilelikte bulantı olmuyor zaten. Hakkında hayırlısı olsun.

Usaklibirkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
605
Yani ayrıntısına girmeyeyim de konunun gercekten şuan hazır değilsen ve hamilelik yoksa başka yöntemlerle korunmalısın. Bulantı hemen olmayabilir hatta hiç bulantı yaşamayacak da olabilirsin,her hamilelikte bulantı olmuyor zaten. Hakkında hayırlısı olsun.
Başka yöntemlerde denedik hep ama olumsuz etki yaptı bende. Teşekkür ederim

Yukarı Alt