• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Hamile olabilir miyim

Ftmth

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
12
6
Merhaba kızlar adet olmama 12 gün var ama ona benzeyen ağrılarım oluyo normalde bu kadar erken başlamazdı ağrılarım sizce hamile olabilir miyim

Beatrice00

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
836
659
Merhaba kızlar adet olmama 12 gün var ama ona benzeyen ağrılarım oluyo normalde bu kadar erken başlamazdı ağrılarım sizce hamile olabilir miyim
daha çok erken yumurtlamanın uzerinden en az 10 gün geçmesi lazım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-09-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Etatli

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
361
165
Selam arkadaşlar ben yeniyim 😊 direk Bi soruyla başlicam. 3 ocakta hsg çekildim. 2 3 gün kanamam oldu sonra durdu. 12 ocakta da kahverengi kanamam başladı leke gibi doktor yumurta çatlaması dedi de acaba hamilelik belirtisi olabilir mi ne dersiniz 😁😁

Hazinemkizim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
1
0
Merhaba arkadaşlar. Adet olmama 10-12 gün varken beta yaptırdım sonuç 0.100 erken mi yaptırdım sizce? Adetime 5 gün var yükselme ihtimali var mı

Yukarı Alt