hamile olabilir miyim

nisan001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
nişanlımla da korunmadan birkaç kere beraber olduk. şu anda adetliyim ama kanamam az oluyor hamile olabilir miyim?

nisan001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sendekide iyi cesaret olsan bile kendi düşen ağlamaz
bu ne kadar kaba bir üslup. ayrıca kendi yakınlarınızı düşünüp -asla yapmaz demeyin- ki ben de kendim için öyle diyordum, eleştirilerinizi öyle dile getirin. benneyaptımki

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
çevremde bu hataya düşen çok insan oldu bende genç kızları hep uyarırım ama hatalar yapılınca pişmanlıklar çok oluyo umarım hep mutlu olursun

nisan001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çevremde bu hataya düşen çok insan oldu bende genç kızları hep uyarırım ama hatalar yapılınca pişmanlıklar çok oluyo umarım hep mutlu olursun
teşekkür ederim.
biliyorum... ben de arkadaşlarımı çok uyarıyordum. yapanları ister istemez kınıyordum...
ama öyle olmuyormuş işte çok sevince hislerine hakim olamıyormuşsun.
inşallah hamile değilimdir
arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın
adet tarihim biraz gecikmişti.şimdi oldum ama çok az kanama oluyor hafif başım dönüyor(stresten olabilir) ara ara da midem bulanıyor

yabangxuxlxuxm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
Arkadaşim dikkat et bundan sonra.adet olmuşsun hamile olamazsin.sanmiyorum ben.

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
hamile olabilirisinde olmayabilirsinde.kimi kadınlar hamileliklerini 3,4 ayda farkediyo.hamileykende bikaç ay regli gören kadınlar oluyo.bunun için en güseli ucuz testlerden al eczaneden.hamile olsan kedin sonuç verir.inşalah hamile değilsinidr.ama bence nişanlınla kendinize güsel bi korunma yolu bulun.bir olmaz iki olmaz allah korusun üçüncüde tutar hamiş kalırsın.o zaman daha çok uğraşırsın....

nisan001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Allah korusun ya inş değilimdir..
yok bi daha artık akıllandım..
bu testlerin markaları oluyormu varsa hangisi iyi

zeynep215

edep ya Hu!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
nişanlımla da korunmadan birkaç kere beraber olduk. şu anda adetliyim ama kanamam az oluyor hamile olabilir miyim?
keşke yapmasaydınız hem nişanlıymışsınız bekleyemedin mı kııııız:roflol:
neyse güzelim test al yap ilk defa kanaman böyle az oluyorsa bence bi test yapsan iyi olur
ilk defa birine böyle bir temennide bulunucam
inşallah hamile değilsindir
ama biliyosundur psikolojikde olabilir
sıkıntı adet kanamalarını çok etkiliyor
ne diyeyim be güzelim umarım bişey çıkmaz

__zeynep__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım valla bravo nasıl yaptın kııızzz... neyse olan olmuş artık bari bundan sonra dikkat et yapma yani.... bence olabilirsin çünkü bende hamile kaldığım zaman başta az az ve koyu renk geliyordu bence hemen test yap... ee peki hamlileysen ne yapçan???

Yukarı Alt