1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Hamile olduğumu bile bile bu nasıl kadın

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cansinn tarafından 21 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Nisan 2017
    Konu Sahibi : cansinn
  1. cansinn

cansinn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese günaydın
    Kızlar yardıma ihtiyacım var. Belki daha önce konularımı okuyanlar olmuştur ben 3üzlerime hamileyim hayırlısı ile ağustosta prenseslerime kavuşacağım.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
    Sorunum işyerindeki stajyer. Ben özel bi şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Arada izin kullanıyorum hamileliğim çok zor geçtiği için izinlerim sorun olmuyor çok şükür. Haftabaşında işyerime gittim. Tabi 1 haftadır gitmediğim için epey bir değişiklik olmuş. Yeni stajyerler alınmış yeni işe başlayanlar olmuş vs.
    Neyse girdim ofisime bir kahve istedim yeni stajyer vermişler yanıma sekreter. kahvemi getiren kızı görmelisiniz mininin minisi bir etek saçlar platin kıpkırmızı bir ruj ben şok oldum:oha: Kızı tanımaya çalıştım biraz ilkönce dedim sıcak kanlı birine benziyor içimden. Neyse saat öğlen 2 gibi eşim ziyarete geldi işyerlerimiz yakındır. Onada kahve söyledim gene bu kız getirdi. Aman allahım kızdaki o bakış :KK57::KK57: Kocama nasıl bakıyor!!! Eşim de nefret eder platin saçtan. Tamam çıkabilirsin dedi iyi günler efendim demez mi kocama! o sıradada eşime çok önemli bir telefon geldi acele kalktı bende onu yolcu ettim.
    tam ofise girmek üzereyim . Kız başka bir çalışanımıza demez mi o adam neydi öyle içim eridi onu ne götürürüm diye :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Hemen kızlar ne oluyor burda hayırdır dedim. Eski çalışanımız x hanım yok birşey diye kızardı bozardı. o kızıda iyi tanırım senelerdir yanımızda hiç bir yanlışını görmedim. stajyer demez mi bana yanınıza giren beyi konuşuyordum siz geldiniz üstüne dedi. Kıza kendinize gelin lütfen o beyfendi benim eşim karnımdaki 3 bebeğiminde babası dedim. o beyaz kız oldu kıpkırmızı. Şirketimizde böyle terbiyesizliklere göz yumamıyoruz mlesef lütfen şirketi terkedin dedim. Kız çok fena oldu. Akşam eve geldim. eşim yemekleri hazırlamıştı. Hiçbirşey söylemedim olayla ilgili. Hayatım birşey göstericem dedi. O kız buna mail atmasın mı. Sizden çok etkilendim lütfen benimle iletişime geçin diye. Eşimde gayet güzel küfür etmiş kıza. Birdaha yazmamış. Ama okadar kendimi kastım ki bugün bütün gece sancım oldu hastaneye gittik birşeyde yapamadılar şimdi hala kötüyüm stresten:110::110::110::110::110::110::110:

Mrs Rabia ve Rabisscyln bunu beğendi.
  2. 21 Nisan 2017
  3. Aeprenses

Aeprenses Üye Üye

Beğenildi:
    71
    Ödül Puanları:
    18
    Okurken ben sinirlendim boylelerid3 var malesef Galiba kiz anlamamis senin eşin oldugunu ilk başta . Ama mesaji sen konustuktan sonra attiysa cok fena. Eşin gereken cevabi vermis ve senden bisey saklamamis önemli olan bu

mervem-metem, marbeyn, gizem4191 ve diğer 15 kişi bunu beğendi.
  4. 21 Nisan 2017
  5. Lady Strawberry

Lady Strawberry Kurt,kışı atlatır ama yediği ayaz'ı asla unutmaz! Üye

Beğenildi:
    38.004
    Ödül Puanları:
    413
    Ahhh neler söylenir de yeri burası degil işte. !!! Olay olduktan sonra mı mail atmış yoksa önceden mı ? Ayrıca eşinin mail adresini nereden biliyor ?

_-Dantes-_ bunu beğendi.
  6. 21 Nisan 2017
  7. Eunike

Eunike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7.363
    Ödül Puanları:
    78
    Kız fenaymış, eşinizin mailini nasıl bulmuş hemen?

switch90, hazal21zeyneb, NilMeSeKer ve diğer 18 kişi bunu beğendi.
  8. 21 Nisan 2017
  9. Manap

Manap Manam kizlarim Üye

Beğenildi:
    1.423
    Ödül Puanları:
    48
    Esiniz cevabini vermis oyle bi kiz icin degermi bebisleri uzmeye annesi kiyamam yapma

10. 21 Nisan 2017
  11. _MAJESTE_

_MAJESTE_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    26.339
    Ödül Puanları:
    338
    Kız sizin eşiniz olmadıgını mı bilmeden evvel mi atmış maili yoksa sonra mı :KK12:
    hey allah ne insanlar var yahu
    iyi vermssnz agzının payını ama
    şirkette calısmaya devam edecek mi peki ?
    eşinizde zaten gerekini yapmş..
    bu arada maşşalah 3 bebek hayırlısı ile kucagınıza alın inşallah :nazar:

MissCherryBlossom bunu beğendi.
  12. 21 Nisan 2017
  13. nefesalnefesver

nefesalnefesver Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5.979
    Ödül Puanları:
    103
    yahu ne hoş işte cıncık gibi kocan var bi de gözü senden başkasını görmüyor. bunu düşün ve sakin ol hadsize haddini bildirmişsiniz işte karı koca. genç belli ki toy böyle böyle biyerlere geleceğini bişeyler kazanacağını sanıyor bu kadar üzme kendini.

xsxeremim, _-Dantes-_ ve damdan bunu beğendi.
  14. 21 Nisan 2017
  15. sinemha

sinemha Guru Üye

Beğenildi:
    4.079
    Ödül Puanları:
    363
    Esinin mail adresini nasil bulmus ya:KK57:Resmen kudurmus dedikleri bu olsa gerek:sinirli:Sacini basini yolasim geldi cok fena.

Albed20, Safistd, _-Dantes-_ ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  16. 21 Nisan 2017
  17. hukukkusu

hukukkusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    476
    Ödül Puanları:
    78
    Bence kızın çıkışını bir an önce verdir. Bu tipler şirketteki yönetici kısmına da yazıp, yükselmeye çalışırlar. Baksana kadın profesyonel. Sonra da senin üstün haline gelir her gün uğraşırsın.

Safistd, GangstaWalk, Giovannetta ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  18. 21 Nisan 2017
  19. ahlas

ahlas üç melek annesi, biri yeryüzünde ikisi gökyüzünde. Üye

Beğenildi:
    2.670
    Ödül Puanları:
    193
    hiç bir şey bebişlerinden kıymetli değil zaten gerekeni çook güzel bir şekilde yapmışınız sen de eşin de:KK9:şimdi biraz sakin ol düşünmemeye çalış, bebişlerini kucağına alacağın günleri düşün:21: ve stres yapma.

zumruduankakusu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.