• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Hamile olma ihtimalim varmı ?

Nmbaaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2020
6
1
30
Merhabalar kızlar bu ay adetim diğerlerine göre kısa sürdü ve sonrasında baş dönmesi kuru mide bulantısı ve yemekden önce sonra bulantı olması sizce hamilelik testi yaptırsam mı ?

LOTUS0710

Başlangıç:92,7 Güncel:90,7 Hedef:60
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
3.036
5.513
Merhabalar kızlar bu ay adetim diğerlerine göre kısa sürdü ve sonrasında baş dönmesi kuru mide bulantısı ve yemekden önce sonra bulantı olması sizce hamilelik testi yaptırsam mı ?
Beklenen adet gunu ne zaman?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 71 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 169 cm. Başlangıç Kilom :92.7 Kg. Şimdiki Kilom :90.7 Kg.

Evva ahir

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
8.021
24.689
25
Bazen edet kısa sürebilir normaldir

Nmbaaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2020
6
1
30
Bazen edet kısa sürebilir normaldir
Haklısın ama üstüne adet olma diye birşey varmış belki öyledir dedim çünkü baş dönmesi bulantı halsizlik uykum geliyor anlık bir anda bastırıyor uyku ara ara belki psikolojiktir ama bilmiyorum adetime 2 hafta var daha :)

Evva ahir

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
8.021
24.689
25
Haklısın ama üstüne adet olma diye birşey varmış belki öyledir dedim çünkü baş dönmesi bulantı halsizlik uykum geliyor anlık bir anda bastırıyor uyku ara ara belki psikolojiktir ama bilmiyorum adetime 2 hafta var daha :)
Üstüne görme canım o test yap ozaman için rahatlasın enazindan

Blacklight

🌙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
1.091
1.005
22
Bende bunları yaşıyorum bugün adet olmam gereken gün, İnşallah hamileyizdir. Çocuğunuz var mı, veya ne zamandan beri istiyorsunuz

LOTUS0710

Başlangıç:92,7 Güncel:90,7 Hedef:60
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
3.036
5.513
2 hafta var ona ama baş dönmesi halsizlik gibi ilk bu ay yaşadım bilmiyorum belki psikoljiktir de
2 hafta var ise siz daha yeni ovulasyonlma girmissiniz. Bu belirtiler ovulasyon belirtisi olabilir. Testte cikmaz.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 71 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 169 cm. Başlangıç Kilom :92.7 Kg. Şimdiki Kilom :90.7 Kg.