Hamileliğe hazırlık günlüğü 🤗

busra1tan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
2.121
3.212
Hayırlısı olsun canım inşallah olur bu ay.. :) ben şuanda regl durumundayım, bu ay denicez bakalım. Bat 29 Nisan :)

selozy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
1.600
3.593
Benim de bat 19 nisan kızlar yani bugün yumurtlama günümdü ovulasyon testiyle de takip ettim. Çarşamba ilişki olmuştu bi de insallah bugün olur. Bugün yumurtlama kanaması yaşadım ve endişelendim böyle bişey hiç olmazdı. Aranızda yaşayan var mı? Pembe lekelenme gibi.. neden yıllardır olmayan şeyler tam da bebek isterken oluyor :/

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-02-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mrssoydas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
1.564
1.906
Merhaba kızlar benimde bat 20 mayıs ama pkolu olduğum icin gecikebiliyor. Dün doktora gittim 12 mm lik bir yumurta varmış pazartesi tekrar gel dedi . İnsallah Uğur getirsin burası hepimize 🙏🏼
Ayy süper günde 2mm büyüdüğünü düşünürsen pazartesi 20mm olmuş olur muhtemelen ilişki önerir o gün ve sonrasında 🙂 ama bence Pazar da ilişki olsun 😍🤗 güzel haberler gelsin inşallah

Bende de pcos var, o yüzden geç yumurtlama oluyor. Geçen ay 22.gün bu ay da 20.gün oldu gibi.. bakalım neler olacak 🤗

Yukarı Alt