Hamilelige hazırlık

kivircik16

Şeyma Yılmaz
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
5
0
Arkadaşlar merhaba. Lütfen yardımcı olun. Gebelik istiyoruz fakat olmuyor. Aşağıda size tahlil sonucumu ileteceğim. Adetimin 3 veya 4
Günü gidip yatırmıştım hu tahlilleri. Bi doktora gittim hiç bir problem yok dedi başka doktora gittim yumurtalıkların tembel dedi. Yardimci olur musunuz sizin değerleriniz nasıldı.

E2 (ESTRADIOL SERUM) -- 48

FSH (SERUM) -- 5.51

LH (SERUM) -- 5.90

Gizemli02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
2.428
3.632
Canim degerlerin normal.e2 50 alti olmasi lazim.fsh 10 alti olmasi mukemmel.yani bi sıkıntın yok vajinal muayene oldunmu.onun icin bisey dedimi dr.

kivircik16

Şeyma Yılmaz
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
5
0
Canim degerlerin normal.e2 50 alti olmasi lazim.fsh 10 alti olmasi mukemmel.yani bi sıkıntın yok vajinal muayene oldunmu.onun icin bisey dedimi dr.
Evet oldum bi sıkıntı yoktu 1 ay yumurta takibi yaptik ardından catlatma ignesi ama olmadı. Sonra muayeneye gidince sen poliskistik oversin dedi halbuki şu dakikaya kadar ne gecikme oldu ne erken geldi ne ağrı ne bisey hicbir problemim yoktu.

Gizemli02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
2.428
3.632
Evet oldum bi sıkıntı yoktu 1 ay yumurta takibi yaptik ardından catlatma ignesi ama olmadı. Sonra muayeneye gidince sen poliskistik oversin dedi halbuki şu dakikaya kadar ne gecikme oldu ne erken geldi ne ağrı ne bisey hicbir problemim yoktu.
Alllah Allah neye gore dedi acaba pko.benimde bi kez gittigim dr pko demisti ama baska drlara gorundum hicbiri pko demedi ki belirtileride yoktu bende.bence sende tek dr la kalma baska drlarada gorun.birinin dedigi digerini tutmuyo.

dsuzun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2015
289
104
Arkadaşlar merhaba ben de aynı durumdayım 4 aydır falan gebelik istiyoruz ama olmadı doktora gittim tahlillerim ve karından ultrasonum normal klomen verdi perşembe çağırdı yumurtalıklara bakıcak ama okadar tedirginimki alttan muayene etmesinden çok korkuyorum ben

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-01-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gizemli02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
2.428
3.632
Arkadaşlar merhaba ben de aynı durumdayım 4 aydır falan gebelik istiyoruz ama olmadı doktora gittim tahlillerim ve karından ultrasonum normal klomen verdi perşembe çağırdı yumurtalıklara bakıcak ama okadar tedirginimki alttan muayene etmesinden çok korkuyorum ben
Bisey olmaz canim yaa korkma ben o kadar cok oldumki anlamiyorum bile artik ki vajinismus gecmisim var.adetli bile oldum vajinal muayene.bakmasi lazim cunku karindan görunmeyen seyler olabilir polip miyom vs.hic gerilme 1 dk bile sürmuyo

dsuzun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2015
289
104
Ahh o vajinismus ben de o yüzden korkuyorum tam olarak atlattım mı onu bile bilmiyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-01-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt