hamileligin basinda kahverengi lekelenme

kralice1976

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Merhaba,
hamile oldugumu yeni ogrendim, dun transferin 10. gununde hcg 193 idi. Bu sabah biraz kahverengi lekelenmeler oldu, ogleden sonra da oldu. Agrim yok.Doktorum merak etme olabilir dedi ama ben cok endiseliyim.yarin yine hcg bakacaklar. Lekelenme olan oldu mu boyle? sonuc ne oldu? sagolun
ece

çixgxtanesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba,
hamile oldugumu yeni ogrendim, dun transferin 10. gununde hcg 193 idi. Bu sabah biraz kahverengi lekelenmeler oldu, ogleden sonra da oldu. Agrim yok.Doktorum merak etme olabilir dedi ama ben cok endiseliyim.yarin yine hcg bakacaklar. Lekelenme olan oldu mu boyle? sonuc ne oldu? sagolun
ece
Merak etme yerleşme lekelenmesidir.bende hem kanama hemde lekelenme oldu.lekelenmem bir hafta hafif hafif sürdü.çok şükür geçti hamileliğimin 7. haftasını bitirdim.ben ne olur ne olmaz diye sık sık ayaklarımın altına yastık koyup yattım.(bu yaptığım aslında gereksiz evhamdı )ama anlıyorum seni ben de çok korkmuştum.allahın izniyle birşey olmaz inşallah.içini rahat tutmaya çalışki bebişin de rahat olsun :nazar:

B

biber09

Ziyaretçi
Merak etme yerleşme lekelenmesidir.bende hem kanama hemde lekelenme oldu.lekelenmem bir hafta hafif hafif sürdü.çok şükür geçti hamileliğimin 7. haftasını bitirdim.ben ne olur ne olmaz diye sık sık ayaklarımın altına yastık koyup yattım.(bu yaptığım aslında gereksiz evhamdı )ama anlıyorum seni ben de çok korkmuştum.allahın izniyle birşey olmaz inşallah.içini rahat tutmaya çalışki bebişin de rahat olsun :nazar:
slm benimde aynı lekelenmem oldu hamile olmadıgım çıkıo testlerde az miktarda parlak pembe kanamam var çok aşırı agrım var ama parça gelmedi düşük yapıp yapmadıgımı bilmiyorum doktora gitmek istemiyorum bıktım cvp acil ltfn

serenanes

Herşeyimiz Doruk'ta
Pro Üye
Emoji Skoru
2
doktora gitmemek demek belki de halen var olan bir cenini kurtarma şansınızı yok etmek olmasın ???
doktorlar düşük önleyici iğne yapıyor ve durumu toparlıyorlar çoğunlukla. senin tutunmuş bebeğin var mıydı bilmiyorum biber09 ama doktora gitmek istememeni anlayamadım ....

mambaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
bende de k.rengi lekeler oldu sik sik. bence endiselenme.

sado

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimde kahverengi akıntı şeklinde kanamam oldu.transferin 11.günüydü.bthcg 1'in altında çıktı.ultrasonla baktılar kanama yok dediler.12.günün akşamında da yine kahverengi kanama geldi.13.günü sabahta gelince merkezimi aradım progesteron ilacını kesmemi söylediler.aktif kanama başlamış dediler.ilacı bıraktım ve maalef adet oldum.tutmadı mı? yoksa 11 ve 12 günü (mecburen) dışarda işim oldu.fazla hareketten (merdiven indim çıktım) mi oldu anlamadım.:çok üzgünüm:

sado

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
birde birşey sormak istiyorum sakıncası var mı forum kuralları açısından bilmiyorum ama bana önerebileceğiniz bir tüp bebek merkezi var mı acaba?

sushiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
birde birşey sormak istiyorum sakıncası var mı forum kuralları açısından bilmiyorum ama bana önerebileceğiniz bir tüp bebek merkezi var mı acaba?
Umut Tüp bebek merkezini tavsiye ederim. Ulun beyi...:teselli:

Yukarı Alt