Hamileliğin üçüncü ayinda kasikta ağri

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Kızlar ben 10 haftalık hamileyim.şimdiye kadar çok belirgin ve rahatsız edici bir şikayetim yoktu mide bulantısı tiksinme gibi ama bu aralar kasıklarımda ve kalçamda agrılar oluyor.popo kemiklerimde diyim daha dogru olur....çok araştırdım bunun normnal oldugunu rahimin genişleme yaptıkça basınç uyguladıgını söylediler..haftaya persembe kontrolum var ama genede içim huzursuz böylee şikayeti olanlar varmı kasık ve popo kemiklerinin agrıması normal mi.....şimdiye kadar herseyim çok normal ve saglıklı çıktı bebişimde çok saglıklıymış ama kontrolüme daha var bende panik atak oluyorum heralde bir korku sardı içimi sizce tedirgin olmalımıyım.....şimdiden tşk ederim:eek:

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Kızlar ben 10 haftalık hamileyim.şimdiye kadar çok belirgin ve rahatsız edici bir şikayetim yoktu mide bulantısı tiksinme gibi ama bu aralar kasıklarımda ve kalçamda agrılar oluyor.popo kemiklerimde diyim daha dogru olur....çok araştırdım bunun normnal oldugunu rahimin genişleme yaptıkça basınç uyguladıgını söylediler..haftaya persembe kontrolum var ama genede içim huzursuz böylee şikayeti olanlar varmı kasık ve popo kemiklerinin agrıması normal mi.....şimdiye kadar herseyim çok normal ve saglıklı çıktı bebişimde çok saglıklıymış ama kontrolüme daha var bende panik atak oluyorum heralde bir korku sardı içimi sizce tedirgin olmalımıyım.....şimdiden tşk ederim:eek:
beni duyan kimse yok mu arkadaslarım.....senağlama

axsxkitom

Konyanın Gülü :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
bende 3 aylık hamileyim ara ara bende de oluyor kasık ağrıları.
doktoruma sordum rahim büyüyo o yüzden ağrın var dedi.
korkmana gerek yok kendini yorma dinlenmeye ve hamişliğin tadını çıkarmaya bak..

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
bende hiç popo ağrısı olmadı da, ara ara karnımda ağrı oluyor, 6-8. haftalar arası çok yoğun ağrı yaşadım, ama 10. haftadan sonra rahatladım, şimdi nadiren hafif hafif batmalar yaşıyorum..bence yaşadığın normal,

donurlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Canım hiç teleşlanma ben 23. haftamdayım hala kasık ağrılarım oluyor ara ara, gayet normal. Tabiki eğer şiddetlenirse yine de doktoruna danışmakta yarar var.

kuzu

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım ben size göre daha yeniyim. 5 haftalık hamileyim. benimde kasıklarımda bıçak batıyormuş gibi ağrı oluyor. bugün doktora sordum. normal dedi. yinede fazla ayakta kalma kendini yorma dedi.

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
tşk ederim canlarım yaaa valla rahatlıyorum böylee insan herseyi takar oluyo çok rahat atlatıyorum çok sükür ama ufak bir sıkıntı yasasam evhamlanıyorum.Allah saglıklı bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin....bir problem olmadan atlatalım inş ....sizleri çok seviyorummm sagolunnn

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
şeker bende 5. ayın içindeyim ve dönem dönem benimde kasık ve karında gerginlik ve ağrılar oluyor.hatta doktora bile soruyorum her kontrolümde ama ciddi bişi yok diyor.sanırım normal ve şu an benimde kasıklarım 2 günden beri ağrıyor ama eskisi gibi problem etmiyorum çünkü karın genişlediği için olabilir.

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım bende de kalça agrısı oluyor arasıra özellikle yoruldugum ayakta fazla kaldıgım zamanlar.artık vücutlarımız çok hassas eskisi gibi degiliz.ben nette araştırmıştım kalça agrısını normalmiş bazılarında oluyormuş ve bir kaç egzersiz hareketi vardı agrıları hafifletiyormuş.sende google 'hamilelikte kalça agrısı'yaz bir arat istersen.geçmiş olsuna.s.

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
tşk ederim canım tamam bakıcam bende bir yerde okudum öyle bir sey ılık bir duş iyi geliyo yazıyo çok sagol canım benim ,evet haklısın eskisi gibi degiliz olsun agrısında sorun olmasın yeter....

Yukarı Alt