• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

hamilelik belirtileriniz nelerdı detaylı anlatır mısınız?

eceninannesiii1010

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
120
39
bugun adet olmam gereken gun ama hala olmadım. normalde geceden olurdu. 3 gun önce test yaptım cok bellı belirsiz cizgi cikti. hamıle anneler yasadıgınız belirtileri yazar mısınız Lütfen🙏💓

Biarkadas

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
383
355
Herkesin belirtisi farklı olmakla birlikte benimkiler regl gününde 3-4 gün önce şöyleydi:
  • Bacak ve ayaklarda aşırı üşüme (yaz ortasında çorapla uyuyordum)
  • İshal
  • Akıntımın çoğalması
  • Halsizlik

Zaten belirsiz de olsa çizgi varsa hamilelik vardır ama adet gününün bir kaç gün geçmesini beklemeni tavsiye ederim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-09-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 93 gün kaldı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

eceninannesiii1010

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
120
39
Herkesin belirtisi farklı olmakla birlikte benimkiler regl gününde 3-4 gün önce şöyleydi:
  • Bacak ve ayaklarda aşırı üşüme (yaz ortasında çorapla uyuyordum)
  • İshal
  • Akıntımın çoğalması
  • Halsizlik

Zaten belirsiz de olsa çizgi varsa hamilelik vardır ama adet gününün bir kaç gün geçmesini beklemeni tavsiye ederim.
ya şöyle bı durum var 1 2 dakıka bekledim ıkıncı çizgiyi göremeyince moralim bozuldu gittim yattım kalktıgımda ıkıncı çizgi bellı belirsiz vardı ama tekrar yapmak istemedim adet gunum geçmeden sımdı belimde agrı kasıgımda agrı hafıf seffaf akıntım var ama öylee adet olcak gıbıde değilim bilmiyorum 😏

Biarkadas

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
383
355
ya şöyle bı durum var 1 2 dakıka bekledim ıkıncı çizgiyi göremeyince moralim bozuldu gittim yattım kalktıgımda ıkıncı çizgi bellı belirsiz vardı ama tekrar yapmak istemedim adet gunum geçmeden sımdı belimde agrı kasıgımda agrı hafıf seffaf akıntım var ama öylee adet olcak gıbıde değilim bilmiyorum 😏
Çok test yaptım, bir şey yoksa sabaha kadar beklesen de çıkmıyor:) ama dediğim gibi çıkınca da hamileyim diye düşünmemek lazım çünkü kimyasal gebelik çok sık yaşanıyor:/ umarım hayırlısı olur senin için de.

*Benim bel ve kasık ağrısı adet geçtikten 3-4 gün sonra başlamıştı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

eceninannesiii1010

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
120
39
Çok test yaptım, bir şey yoksa sabaha kadar beklesen de çıkmıyor:) ama dediğim gibi çıkınca da hamileyim diye düşünmemek lazım çünkü kimyasal gebelik çok sık yaşanıyor:/ umarım hayırlısı olur senin için de.

*Benim bel ve kasık ağrısı adet geçtikten 3-4 gün sonra başlamıştı.
ıyı dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah vardr 2 bucuk aydr istiyoruz ama sankı 2,5 yıl gibi geldi valla.

Biarkadas

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
383
355
ıyı dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah vardr 2 bucuk aydr istiyoruz ama sankı 2,5 yıl gibi geldi valla.
Ah bilmez miyim, bekledikçe daha zor geçiyor zaman.
Güzel haberini bekleyeceğim, sonucu buraya da yaz olur mu?

yelissimo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
284
182
bugun adet olmam gereken gun ama hala olmadım. normalde geceden olurdu. 3 gun önce test yaptım cok bellı belirsiz cizgi cikti. hamıle anneler yasadıgınız belirtileri yazar mısınız Lütfen🙏💓
*adetime 3 gün vardı
*kabız oldum
*hep uykum gelmeye başladı akşam 7-8 de uyuyakaldım
*karnımda su dolu minik balon varmış da her an patlayacakmış gibi bir his vardı
*çok gazım vardı yaaaaa poffff:skandal:

Yukarı Alt