hamilelik belirtileriniz nelerdı detaylı anlatır mısınız?

eceninannesiii1010

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
37
14
bugun adet olmam gereken gun ama hala olmadım. normalde geceden olurdu. 3 gun önce test yaptım cok bellı belirsiz cizgi cikti. hamıle anneler yasadıgınız belirtileri yazar mısınız Lütfen🙏💓

Biarkadas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
89
36
Herkesin belirtisi farklı olmakla birlikte benimkiler regl gününde 3-4 gün önce şöyleydi:
  • Bacak ve ayaklarda aşırı üşüme (yaz ortasında çorapla uyuyordum)
  • İshal
  • Akıntımın çoğalması
  • Halsizlik

Zaten belirsiz de olsa çizgi varsa hamilelik vardır ama adet gününün bir kaç gün geçmesini beklemeni tavsiye ederim.

eceninannesiii1010

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
37
14
Herkesin belirtisi farklı olmakla birlikte benimkiler regl gününde 3-4 gün önce şöyleydi:
  • Bacak ve ayaklarda aşırı üşüme (yaz ortasında çorapla uyuyordum)
  • İshal
  • Akıntımın çoğalması
  • Halsizlik

Zaten belirsiz de olsa çizgi varsa hamilelik vardır ama adet gününün bir kaç gün geçmesini beklemeni tavsiye ederim.
ya şöyle bı durum var 1 2 dakıka bekledim ıkıncı çizgiyi göremeyince moralim bozuldu gittim yattım kalktıgımda ıkıncı çizgi bellı belirsiz vardı ama tekrar yapmak istemedim adet gunum geçmeden sımdı belimde agrı kasıgımda agrı hafıf seffaf akıntım var ama öylee adet olcak gıbıde değilim bilmiyorum 😏

Biarkadas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
89
36
ya şöyle bı durum var 1 2 dakıka bekledim ıkıncı çizgiyi göremeyince moralim bozuldu gittim yattım kalktıgımda ıkıncı çizgi bellı belirsiz vardı ama tekrar yapmak istemedim adet gunum geçmeden sımdı belimde agrı kasıgımda agrı hafıf seffaf akıntım var ama öylee adet olcak gıbıde değilim bilmiyorum 😏
Çok test yaptım, bir şey yoksa sabaha kadar beklesen de çıkmıyor:) ama dediğim gibi çıkınca da hamileyim diye düşünmemek lazım çünkü kimyasal gebelik çok sık yaşanıyor:/ umarım hayırlısı olur senin için de.

*Benim bel ve kasık ağrısı adet geçtikten 3-4 gün sonra başlamıştı.

eceninannesiii1010

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
37
14
Çok test yaptım, bir şey yoksa sabaha kadar beklesen de çıkmıyor:) ama dediğim gibi çıkınca da hamileyim diye düşünmemek lazım çünkü kimyasal gebelik çok sık yaşanıyor:/ umarım hayırlısı olur senin için de.

*Benim bel ve kasık ağrısı adet geçtikten 3-4 gün sonra başlamıştı.
ıyı dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah vardr 2 bucuk aydr istiyoruz ama sankı 2,5 yıl gibi geldi valla.

Mervenur11

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
270
230
Adet olacakmış gibi ağrı ama olmamak. Uykuya düşkünlük
Adetten önce sadece 2 belırtım barizdi gerisi hep adet belırıtıyle aynı göğüs hassasıyetı sivilcelenme hepsı vardı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 213 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 22-24 mm civarında, bebeğiniz 1 ay öncesine göre 4 kat daha uzun. Anneler radyasyon rahminize nüfuz edebileceği için X-ışınlarından kaçınmalısınız. Bebeğinizin kalbinin gelişimi tamamlandı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
1.633
781
Hic belirtim yoktu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-01-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 81 gün kaldı.

Her geçen gün bebeğinizi doğuma daha da yaklaştırıyor ve bebeğinizin doğum öncesi gelişiminin tamamlanmasının sonuna getiriyor. Her geçen gün bebeğiniz rahminiz dışında yaşama becerisini geliştiriyor. Rahminiz hamile kalmadan önce yaklaşık 56 gr iken hamileliğinizin sonunda yaklaşık 986 gr. olacak. Bebeğiniz vücut yağı toplayıp depoluyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

yelissimo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
190
122
bugun adet olmam gereken gun ama hala olmadım. normalde geceden olurdu. 3 gun önce test yaptım cok bellı belirsiz cizgi cikti. hamıle anneler yasadıgınız belirtileri yazar mısınız Lütfen🙏💓
*adetime 3 gün vardı
*kabız oldum
*hep uykum gelmeye başladı akşam 7-8 de uyuyakaldım
*karnımda su dolu minik balon varmış da her an patlayacakmış gibi bir his vardı
*çok gazım vardı yaaaaa poffff:skandal:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-04-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt