Hamilelik için tavsiye

cat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
mehaba kızlar üsküdarda ermis attar varmış bir çok hastalıkları tedavi ediyormuş bende netten baktım sayfasına özellikle çocuğu olmayanların mektupları ilgimi çekti pkolu olarak. aynı zamanda adam dolunay fm de de çıkıyormuş yeri üsküdardaymış ben yazan mektuplardan telefon numarasını alıp aradım kadının birini doğru olduğunu söyledi yeri üsküdardaymış ben denemeyi düşünüyorum sizin de bilmenizi istedim bakalım hayırlısı denemekte fayda var sonuçta bitkisel isteyen olursa net adresini vereyim bakın adresi

Son düzenleyen: Moderatör:

cat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Hiç kimsede yorum yapmamiş yaaa insan bi yorum yapar ama değilmi fikir verin en azindan

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Hiç kimsede yorum yapmamiş yaaa insan bi yorum yapar ama değilmi fikir verin en azindan
sağol canım, en azından sitenin adı elimizin altında olur, bişi olduğunda bakarız..........................önemli olan bildiklerini başkalarıyla paylaşmak......

vesta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
şimdi baktım biraz.Ama ürünlerin özellikleri görülmüyor.Nasıl ürün seçicez?

el-muallim

kırk yaşımın çiçekleri..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
27
mehaba kızlar üsküdarda ermis attar varmış bir çok hastalıkları tedavi ediyormuş bende netten baktım sayfasına özellikle çocuğu olmayanların mektupları ilgimi çekti pkolu olarak. aynı zamanda adam dolunay fm de de çıkıyormuş yeri üsküdardaymış ben yazan mektuplardan telefon numarasını alıp aradım kadının birini doğru olduğunu söyledi yeri üsküdardaymış ben denemeyi düşünüyorum sizin de bilmenizi istedim bakalım hayırlısı denemekte fayda var sonuçta bitkisel isteyen olursa net adresini vereyim bakın www. adresi
canım orayı ben de duydumm gerçektenn üç dört tanıdığımm hamile kalmışş.. vesile olabılır çoğunaa ... hayırlısı dıyelımmm daha çokk kadın problemınde başarı varr.. ...teşş ederimm ....

Son düzenleyen: Moderatör:
H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
canım hakkında hayırlısı inşallh olur bebişin........

cat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
şimdi baktım biraz.Ama ürünlerin özellikleri görülmüyor.Nasıl ürün seçicez?
sanırım oraya gidip durumu anlatmak ona göre ürün kullanmak gerekir diye düşünüyorum vesta

cat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım orayı ben de duydumm gerçektenn üç dört tanıdığımm hamile kalmışş.. vesile olabılır çoğunaa ... hayırlısı dıyelımmm daha çokk kadın problemınde başarı varr.. ...teşş ederimm ....
sağol canım inşallah faydalı olur henüz gitmedim ama gidicem kısmetse senin de tanıdıklarının hamile kalması umut oldu bana çok sağolkaydirigubbakcemile5

vesta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
aktarla ilgili yeni bilgi var mı?cat gittin mi sen?

Yukarı Alt