HAMİLELİK ve KPSS 2020 Günlüğüm☺️

Eem aysun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
219
214
Bugün,matematik soru bankasından soru çözmeye devam ediyorum.
Sanırım bir hafta içinde bu soru bankası bitecek:-)
En az haftada bir kez bu sayfaya neler yapabildiğimi yazarak kendimi daha motive tutmak:-)
Bebiş doğmadan tüm konuları bitirmek dileğiyle

Eem aysun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
219
214
Bugün matematik soru bankasından soru çözmeye devam ediyorum.
Oğlumun ilk aşısını olması beni biraz zorlasada kolumu oynatmamaya çalışıyorum:-)
Biz kadınların isteyipte başaramayacağı şey yoktur diyorum ve dersime dönüyorum:):nazar::kahve:

Eem aysun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
219
214
Hergün çalıştığım soru bankalarına yenilerini ekleyerek devam ediyorum;-)
Sadece matematik ve Türkçe çözüyorum ve tek amaç hızlanmak:temizlik:
Hedef kasımın başı gibi tüm soru bankalarını bitirmek:kahve:
Sonra 18 gün boyunca deneme çözerek gireceğim Ales’e .(Allah kısmet ederse)
En son 2013 te girmiştim sonucu çok merak ediyorum o_O
Sonra yds maceramız tüm hızıyla devam edecek,yds ye en az bir yıl gidecek gibi duruyor.Bir çok şeyi unuttum :KK17:
2019 sonlarına doğru da KPSS.
Çocukla tüm bu sınavlar nasıl olur bilmem ama denemeden bilemeyiz:KK68:

Eem aysun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
219
214
Bugün yeni bir ALES seti temin ettim.
Fakat ben bir önceki soru bankasının geometri juanını bitirmeye çalışıyorum
:-))
Şimdilik herşey güzel ilerliyor.
Yakında evde yaptığım ALES denemelerinin sonuçlarını buraya yazmaya başlarım:-)):KK58:

Eem aysun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
219
214
Bugün ,Türkçenin kısa tekrarından sonra soru çözmeye başladım:-)):nazar:
Ders çalışmaya alıştım ve eskiden iki test çözüp sıkılırken şimdi kitabı elimden bırakmak istemiyorum :-))
Allah güç verdikçe çalışacağım.
Alese 7 aylıkken gireceğim o_O
Acaba 2.5 saat yerinde kalkmadan oturabilecek miyim:KK48:Bide tuvalet sorunu var tabi malum saat başı tuvalete gidiyorum:oha:Hayırlısı biz niyet edelim allah nasip eder inşallah:dua:

Eem aysun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
219
214
Evet bugün ALES başvurumuzu yaptık:halay:
Fakat çalışmalarım 2 gündür biraz düşüşte:duduk:
Ama yinede her gün kesin ders çalışıyoruz oğlum ve ben:anneadayı:
Allah yardım ediyor biz isteyelim azim edelim gerisi gelir inşallah☺

Den

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
1.477
1.041
Merhaba ben de ALESe gireceğim kasımda. Ve ilk defa giriyorum sanırım geçen sene yeni bir düzenleme gelmiş sınav formatı değişmiş ama konularda bir değişiklik yok sanırım kaynak olarak neler çözüyorsun benim de kaynak edinmem lazım elimde sadece kpss kitapları var kaynak almam lazım
Bu arada ben türkçe öğretmeniyim türkçe ile ilgili sorun olursa yardımcı olurum

Eem aysun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
219
214
Merhaba ben de ALESe gireceğim kasımda. Ve ilk defa giriyorum sanırım geçen sene yeni bir düzenleme gelmiş sınav formatı değişmiş ama konularda bir değişiklik yok sanırım kaynak olarak neler çözüyorsun benim de kaynak edinmem lazım elimde sadece kpss kitapları var kaynak almam lazım
Bu arada ben türkçe öğretmeniyim türkçe ile ilgili sorun olursa yardımcı olurum
Merhaba benim de elimde KPSS kitapları var.liderin matematik soru bankasını bitirdim.(fena değildi).
Yine eski yılların KPSS matematik ve Türkçe soru bankaları var.(pegem)
2018 KPSS için aldığım benim hocam Türkçe ve mat denemeleri var 44 lü onları çözüyorum.
Sınava doğru, eski yılların ALES sorularını deneme olarak çözeceğim:-)
Kısacası ales için kaynak almaya gerek yok çünkü KPSS konuları alesi kapsar fazlasıyla hemde.
Bu sınavda sorular çözülmeyecek gibi değil tek problem ZAMAN.
Zamanı çözebilmenin tek yolu deneme bu yüzden illla kitap alacağım diyorsanız eski yılların ALES sorularının olduğu kitabı alıp zaman tutarak çözmek en mantıklısı:kahve:eğer ÖSYM nin ALES eski yıllarda çıkan sorularını bitirirseniz DGS çıkmış sorularını çözebilirsiniz ordada sadece matematik ve Türkçe var :KK48:
Bol çalışmalı günler diliyorum :spor:

Eem aysun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
219
214
Den Den bide ALES için kaynak kesin alırım diyorsanız ben ihtiyaç aldım.
Fakat gerçekten almaya gerek yok çünkü artık KPSS de sayısal mantık çıkıyor ve kitaplarda bu konu anlatılıyor.
Boşuna para vermeyin derim beno_O
Takıldığınız Türkçe sorularını sorabilirsiniz demişsiniz çok naziksiniz teşekkür ederim :KK24:
Denemelerin sonuçlarını yazalım motivasyon olur:KK19:

Den

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
1.477
1.041
Merhaba benim de elimde KPSS kitapları var.liderin matematik soru bankasını bitirdim.(fena değildi).
Yine eski yılların KPSS matematik ve Türkçe soru bankaları var.(pegem)
2018 KPSS için aldığım benim hocam Türkçe ve mat denemeleri var 44 lü onları çözüyorum.
Sınava doğru, eski yılların ALES sorularını deneme olarak çözeceğim:-)
Kısacası ales için kaynak almaya gerek yok çünkü KPSS konuları alesi kapsar fazlasıyla hemde.
Bu sınavda sorular çözülmeyecek gibi değil tek problem ZAMAN.
Zamanı çözebilmenin tek yolu deneme bu yüzden illla kitap alacağım diyorsanız eski yılların ALES sorularının olduğu kitabı alıp zaman tutarak çözmek en mantıklısı:kahve:eğer ÖSYM nin ALES eski yıllarda çıkan sorularını bitirirseniz DGS çıkmış sorularını çözebilirsiniz ordada sadece matematik ve Türkçe var :KK48:
Bol çalışmalı günler diliyorum :spor:
Teşekkür ederim ben de öyle düşünmüştüm sonradan. elimdeki kpss kitaplarından çalışıp en son geçmiş yılların sorularını çözerim diye.aynı düşünmüşuz

Yukarı Alt