Hamilelik

E

EU1

Ziyaretçi
SLM KISLAR TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIS BEN HAMİLE KALMAYA ÇALIŞIOM BU AY EŞİMLE KLOMEN KULLANDIK ADETİME 3 GÜN VARDI AMA ŞİMDİ WC YE GİTTİM KAHVERENGİ LEKE GELMİŞ SİZCE HAMİLEMİYİM ADET Mİ OLDUM ACABA? DEVAMI GELMEZSE HAMİLE OLABİLİRMİYİM Kİ :çok üzgünüm: KAN GELMEMİŞ LEKE GELMİŞ YANİ BAŞINDAN BÖLE BİŞİ GEÇEN VAR MI YARDIM PLS a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

cananur

Elhamdülillahirabbilalemn
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
137
Canım bu duyguyu bende bilirim kanda gebelik testi yaptır eğer gebelik varsa mutlaka çıkar yoksada bidahakine olur.Umarım hamilesindir selamlar...........

ceylan83

boncuk gözlümmmmmm:))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
tatlım kanda gebelik baktırırsan hemen çıkar artık
umarım hamilesindir

E

EU1

Ziyaretçi
Canım bu duyguyu bende bilirim kanda gebelik testi yaptır eğer gebelik varsa mutlaka çıkar yoksada bidahakine olur.Umarım hamilesindir selamlar...........

ama günüm geçmediki daha çıkarmı ki o saman a.s.

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
cnm bnmmmm inşallahhhhhhhh hamilesindirr :1hug: kanda çıkar cnmm bencede kan tahlili yaptır güzel haberlerini beklioruz tatlımmmmŞeniz

E

EU1

Ziyaretçi
cnm bnmmmm inşallahhhhhhhh hamilesindirr :1hug: kanda çıkar cnmm bencede kan tahlili yaptır güzel haberlerini beklioruz tatlımmmmŞeniz

CNM YAAAAAAA! KIS KANAMA GELMEZSE YAPTIRIM KAN TESTİ DİMİ yerimseniben

ŞU MÜBAREK KANDİL GECESİ RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN ALLAH

İSTEYEN HERKESİ ANNELİĞİ TATTIRSIN İNŞ :CüvCüv:

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tabiki cnm bekle eğer adet kanaması deilse hemen yarın kan testini yaptır a.s sevinmek için beklemeye gerek yok bencee yerimseniben amaaaa yinede çok kaptırma sakın kendini jeyyar allah bu gece ettiğimiz dualrı kabul etsin ve kimsenin kucağını boş bırakmasınn cnmmmmm :kahve::nazar:

E

EU1

Ziyaretçi
tabiki cnm bekle eğer adet kanaması deilse hemen yarın kan testini yaptır a.s sevinmek için beklemeye gerek yok bencee yerimseniben amaaaa yinede çok kaptırma sakın kendini jeyyar allah bu gece ettiğimiz dualrı kabul etsin ve kimsenin kucağını boş bırakmasınn cnmmmmm :kahve::nazar:

amin cnm ağzina sağlik bitanem kis idrar tahlilinde çikarmi yarin acep

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
vallaa cnm idrarda çıkarmı bilmem şimdi yaparsın çıkmazsa üzülürsün boş yere CADIARZU kan tahlili yaptırmıosan bekle idrarda yapma bence a.s gamyoncuiremsu

Yukarı Alt