hamilelikde gögus agrisi nasil olur?

nefisem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
benim iki gundur ,sag gögsum zonklar seklinde 5 dakkikada bi agri gelip gidiyor,sol gögsumde hic bi agri yok,uclarindada aci yok ,sizlerin gögus agriniz nasildi anlatirmisiniz?

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım ben yeni hamişim bende gövüs uçlarında mütiş derecede ağrı var öyleki yatağa bile değdiğinde rahatsız oluyorum. hamiş olmadan öncede adetime 2 yada 3 gün kala sadece gövus kaslarım ağrırdı
senin bahsettiğin ağrı şeklini hamilelikte hiç duymadımbi uzmana danış bence. geçmiş olsun

nefisem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
canım ben yeni hamişim bende gövüs uçlarında mütiş derecede ağrı var öyleki yatağa bile değdiğinde rahatsız oluyorum. hamiş olmadan öncede adetime 2 yada 3 gün kala sadece gövus kaslarım ağrırdı
senin bahsettiğin ağrı şeklini hamilelikte hiç duymadımbi uzmana danış bence. geçmiş olsun
cevap icin saol canim ,söyledigin gibi benimde gögus kaslarim sizliyor gögsumun yan tarafindaki kaslarim zonkluyor,sanki geriliyomu desem ne bir tuhaf agri yani...

ozlem24

henuz rutbeye daha var:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
gogus baslarinda karincalanma ve siyahlasir gogus uclarin ayrica kucuk yag bezeleri cogalir el degdiremezdim ben benimki boyle olmustu siyahlasma ve uclarinda parlaklik oldumu ben hamile oldugumu ondan anlarim can insallah hamissindir.

Yukarı Alt