• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hamilelikte akinti ve dahasi

Nonamexxx

ben Can nedir şimdi bildim...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
3.087
5.421
Merhaba, 10 haftalik gebeyim. Bir haftadir yer yer sarimtirak bir kac gun de kahverengi akintim oluyor. Ama degisik. Soyle anlatayim sanki siviyla birlikte geliyor gibi. Bu hafta doktor kontrolum vardi. Alttan muayene etmese de normal oldugunu soyledi. Fakat iki gundur bu akinti yuzunden pisik gibi bi sey oluyor. Sanki asidik bir sey gibi yakiyor yani. Iki gun once dontora telefonda yine sordum (o zaman yanma yoktu), bana yine rahat olmami akintinin normal oldugunu soyledi. Hic boyle bir sey yasadiniz mi? Akintiya alismistim tam simdi bi de bu pisik cikti.

okkesa

Kilom:67.7 hedef:62
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2011
2.343
2.566
Merhaba, 10 haftalik gebeyim. Bir haftadir yer yer sarimtirak bir kac gun de kahverengi akintim oluyor. Ama degisik. Soyle anlatayim sanki siviyla birlikte geliyor gibi. Bu hafta doktor kontrolum vardi. Alttan muayene etmese de normal oldugunu soyledi. Fakat iki gundur bu akinti yuzunden pisik gibi bi sey oluyor. Sanki asidik bir sey gibi yakiyor yani. Iki gun once dontora telefonda yine sordum (o zaman yanma yoktu), bana yine rahat olmami akintinin normal oldugunu soyledi. Hic boyle bir sey yasadiniz mi? Akintiya alismistim tam simdi bi de bu pisik cikti.
Bana enfeksiyon gibi geldi. Doktorun bir sey yok normal demiş ama.

Nonamexxx

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
3.087
5.421
Bana enfeksiyon gibi geldi. Doktorun bir sey yok normal demiş ama.
Evet ama alttan bakmaya gerek duymadan normal dedi. Haftaya yine kontrolum var. o zaman tekrar soyleyecegim ve kontrol etmesini isteyecegim. Ama daha bir hafta var :KK43:

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2018
2.975
2.103
Bence sağlık ocagi veya bir hastanede idrar testi yapın Allah korusun enfeksiyonsa riskli bir durum.

Birelifruyasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2017
2.363
5.384
Ben gebeliğin başından beri yaşıyorm doktor normal dedi banada be bazen afedersnz hiç durmadan akıyor ama hep aynı şekilde gebelikten öncede olan akıntının fazlası sizde olduğu gibi ilk zamanlar kaşıntı kızarıklık pişik yaptı yanı doktora dedim elma sirkesini suya karıştr onu kullan dedi kullanım işe yaradı kaşınma falan gitti ama akıntı duruyor hala :KK43: hiçde hoş bi durum değil sürekli çamaşır değiştrmekten iflahm kurudu:KK76:

Nonamexxx

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
3.087
5.421
Ben gebeliğin başından beri yaşıyorm doktor normal dedi banada be bazen afedersnz hiç durmadan akıyor ama hep aynı şekilde gebelikten öncede olan akıntının fazlası sizde olduğu gibi ilk zamanlar kaşıntı kızarıklık pişik yaptı yanı doktora dedim elma sirkesini suya karıştr onu kullan dedi kullanım işe yaradı kaşınma falan gitti ama akıntı duruyor hala :KK43: hiçde hoş bi durum değil sürekli çamaşır değiştrmekten iflahm kurudu:KK76:
Aynen, ben de mecburen günlük ped kullanıyorum. Çok rahatsız ediyor gün içinde.

Bulutumsu7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2016
223
156
Bende 9 haftalık hamileyim sadece peçeteye gelen kahverengi akıntım oldu. Doktora gittim muayene etti normal olduğunu söyledi progestanı fitil olarak kullanmamı söyledi ve bir de iğne verdi tedbir olarak . İnşallah tehlikeli durumlar değildir. Sağlıkla gelsin bebişler :)

Yukarı Alt