hamilelikte bilgisayar kullanımı ne kadar doğru!!!!!

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: HÜZÜN YAPRAKLARI
kızlar hamilelikte bilgisayar kullanımı bebeğe zarar verebilirmi? yazarmısınz lütfenyerimseniben:icecream:

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Bunu bende çok merak ediyorum doktorumada sorucam bir ara gidince, birde ben laptop kullanıyorum haliyle kablosuz herbişeyi aklımı çok kurcalıyo bence masa üstüne nazaran daha zararlıdır gibi geliyor.Eğer hamile kalırsam kablolu kullanayım diyorum.
HÜZÜNYAPRAKLARI sen hamilemisin

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
bilgisayar kullanımının ne gibi zararları olduğunu bilmiyorum ama mutlaka etkileri vardır...

ama kablosuz modemin çok zararlı etkileri olduğunu biliyorum....

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
Bunu bende çok merak ediyorum doktorumada sorucam bir ara gidince, birde ben laptop kullanıyorum haliyle kablosuz herbişeyi aklımı çok kurcalıyo bence masa üstüne nazaran daha zararlıdır gibi geliyor.Eğer hamile kalırsam kablolu kullanayım diyorum.
HÜZÜNYAPRAKLARI sen hamilemisin
henüz deil canım bu ay bekliyorum bakalım inşallh sizde bende hamile kalırız.sormamın nedeni benim 2 bebeğim karnımda öldü 7 haftalıkken hani belki bilgisayar etkilemiş olabilirmi olasılığını düşündüm eğer dedim öyle bişiy varsa kullanmayalım.a.s.

E

EU1

Ziyaretçi
pc kullanmasak cep telefonları var.. biz kullananmasak herkesin evinde cebinde.. dünyamız radyasyon altında zaten.. mutlakaki etkileri büyük ama ne yapsak sıyrılamayızkii.. minik bebişler sağlıkla dünyaya gelir inşallah

basakk600

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar bende 9 haftaya kada laptopn kullandım hemde uzanıp karnımın ustune alarak aklıma gelmemıstı hıc zararlı olabılecegı burda okuyunca farkettım sımdı cok korkuyorum varmı doktoruna bu konuyu danısan nolur cewap

sekercik

oğlumun kardeşi gel gel:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
internette okuduğum kadarıyla çok büyük zararı yokmuş, ama kablosuz modemlere dikkat edin diyorlar ben laptopualtına kırlent koyuyorum dizlerime de battaniye örtüyorum içim rahat ediyor ama ne derece engelliyor bilmiyorum

begonvil07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
kızlar bende 9 haftaya kada laptopn kullandım hemde uzanıp karnımın ustune alarak aklıma gelmemıstı hıc zararlı olabılecegı burda okuyunca farkettım sımdı cok korkuyorum varmı doktoruna bu konuyu danısan nolur cewap
selam hem dr uma danıştım hem de bugün hürriyetin sağlık köşesinde
okudun özellikle kablosuz internet çok zararlıymış biz hamileler için ve gelişmekte olan
bebekler için..... hatta fransa da çocukların olduğu yerlerde kablosuz internet erişimi
yasaklanmış.. eeee peki napacağız biz:1closedeyes::1closedeyes:

Dinamiss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Arkadaşlar kablosuzu bilmiyorum, belki zararlı olabilir.
Ama ben de iş de olduğum sürece, yani tam 8 saat neredeyse sürekli bilgisayar başındayım.
Doktorum çok etkili olmayacağını, korkmamam gerektiğini, hamilelerin çoğunun bu şekilde çalıştığını söyledi.

m.joYy

мαSαL тαdıηdα
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben doktoruma sormustum zararı yok dedı...cep telın zararı cokmuş..eskı cokkkk eskı pcler zaralı radyasyon yayıyormuşşş..laptopn zararı yokmuş...bende kucama yastık kuyp yastgın üstune koyuyom pc yi...inş bı zararı olamzz:kedi:

Yukarı Alt