Hamilelikte çatlaklara ve cilt lekesine ne iyi geliyor

Y

yeni anne

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: yeni anne
Arkadaşlar hangi ilacı kremi yada yağı kullnıyorsunuz kafam iyice karıştı

sunseet

ARDA
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım ben excipial diye bi krem kullanmaya başladım doktorumun önerisiyle ama ben bu kremi daha öncede cildimde kuruluk olduğu için vermişti doktorum nemlendirici yani

meldek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım bana bebe yağı önerdiler, aldım ama hiç faydası olmadı, badem yağı dediler onuda aldım, malesef yine faydası yok ve felaket çatladı,artı sırtımda bile başladı çatlamalar, geçen nedenini sordum ebeye cildinden dedi, yani hassas bi cilte sağipsen ne yaparsan yap çatlıyo canım, ama kasınmasını önlüyo, napalım bebişlerimiz için katlanacaz

ozlemyb

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
112
okudugum kıtapda bazı yaglardan bahsedıyor karısım yapıp kullanmak için ıyı gelıyormus
bende arastırdım aynı yagları içinde barındıran hazır kremler var ben hafta sonu almayı dusunuyorum sende dusunursen tavsıye ederım

cananur

Elhamdülillahirabbilalemn
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
137
Sadece bol su içmek iyi geliyor ama kayısı yağı kullananlar duymuştum faydası oluyurmuş sanırım.

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
canım bana kalırsa en iyisi badem yağı gerçekten çok işe yarıyo bir komşumda gördüm hamileliği boyunca sürdü normal doğum yaptı ne sarktı nede yırtık vardı :1shok:gözlerime inanamadım dene mutlaka....yerimseniben

K

kraker kız

Ziyaretçi
doktorumun önerisiyle kakao yağı aldım işi yarıycak mı bilmiyorum kullananlar gayet memnunmuş

Cerennn

Berke'nin Annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende arkadaşlarımdan kakao yağı kullananları biliyorum.hiç çatlakları olmadı.bende hamiş olursam kakao yağı alacam.

Hera

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
80
ben lierac diye bi krem kullanmaya başladım bakalım ınsallah faydası olur

Kite_Runner

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
354
Ben bebek yağı kullanıyorum... Ablalarımda çatlak falan yok, inşallah onlara çekmişimdir. Krem falan da kullanmadılar ama ben yine korkuyorum...
Cildim aksine güzelleşti benim... 2 aydır kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum.
Şimdi bir de Bebak ekledim kullandıklarıma... Kozmetiğe büyük paralar yatrımayın arkadaşlar. Hİçbir işe yaramıyor. Tecrübe ile sabittir...kaydirigubbakcemile5

Yukarı Alt