hamilelikte lazer epilasyon

lalezar_bilgin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
arkadaşlar ben lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama acaba hamileyken sakıncası olurmu aranızda yaptıran ve tavsiye eden varmı

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
sakin yaptirma arkadasim antalyada bir kiz arkadasim seanslarina devam etmek istemisti ogluna hamileydi dr kesinlikle olmaz dedi hamilelik sonrasina erteletti bence sende ertele zaten hormonlarin degistigi icin kil koklerin hassastir faydasi olacaginida sanmam cunku tum bedenin bebegine gore calisma sistemine geciyor

DIONYSOS

:) nasılım???????
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
emzirme döneminde bile yaptıramıyorsun.ben lazer epilasyon merkezine sormuştumm..

P

poemee

Ziyaretçi
cnm hamıle olsanda olmasanda yaptırma derım ben yaptırdım yuzum ıcın sımdı lekeler cıktı ve ınankı onlar tuylerden daha kötü güneş kremıde kullandım ama fayda etmedı gıt gıde cogalıyor cnm inan bana.

Stella

İyiki yapmışım :)
Pro Üye
Emoji Skoru
7
bende bugün sordum doktoruma hamileliğin 3. ayının bitiminde yaptırmaya devam edebilirsin dedi

glnk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
merkezlerde yapmıyolar genelde.ben yaptırmıştım hamile kalmadan önce ve çok memnunum keşke her yerime yaptırsaymışım diyorum.

nerdil

minik fasülyem can'ım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben daha doktoruma sormadım ama gittiğim güzellik merkezi yapmıyor zaten...

Nazo

HAYAT SEVİNCE GÜZEL
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Benim dr um yasakladı.Hemde yüz bölgesi için gidiyordum çokta memnundum yüzümde hiç kıldı tüydü hepsi bitmiş gibiydi.Ama şimdi 24 haftalık hamileyim ve hergeçen gün dahada uğraşılmaz hal alıyorlar ne yapcam bilmiyorum sir ağda falan yaptırıyorum ama hiç fayda etmiyor.

Yukarı Alt