Hamilelikte mide yanmasi

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Arkadaşlar 6. Ayin içindeyim bu aralar felaket şekilde midem ve yemek borumda yanma var,bununiçin bi çözümü olan varmi.öyle çok baharatli salçali şeylerde yemiyorum çildiricam lütfen yardim

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
canim ya gecmis olsun..cok kotudur biliyorum.
bende de var ama ben surup gibi bisey verdi dr onu kullaniyorum tok karnima.
baya faydasi oluyor,sen de dr una soyle bi lac falan versin hic cekilmez valla..ne yemek yiyebilirsin ne de bisey.....ha bu arada limonlu seyleri de cok yeme cunku o zaman daha cok oluyor..
Allah yardimcin olsun.

sevdalxix bulut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Aaaah neler çektim o yanmalardan. Gavisgonun şurubunu kullanmıştım. Biraz işime yaramıştı. Yastığını ve başını yüksek tut uyurken. Kesinlikle yan yatma. Oturarak uyuduğumu hatırlarım. Geçmiş olsun.

K

kraker kız

Ziyaretçi
renie duo diye bir şurup vermişti doktor çok zorda kaldığımda kullanıyorum 1 haftadır yanmadan dolayı uyuyamıyorum

ggamsee

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bendede var o dert.bu aralar iyice fazlalaştı.soda içince ve sakız çiğneyince biraz geçiyor.

Nohcoy

Canlarım Benim.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
Bende de yeni yeni başladı... Hangi gıdayı yediğimizde mide ekşimesi yapıyorsa onu yememekte fayda var.

Geçmiş olsun...

irem-ozge

:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
336
Bende çok çektim o dertten ama doktorum ilaç düşmanı olduğundan kullanmamıştım bişey.
Hergün bir şişe soda, yeşil elma ve sakız çarelerimdi.

Meltoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Arkadaşlar aynısı bendede oldu drumu aradım ve birazda araştırdım. Hamileler için hiçbir zararı olmayan RENNİE DUO isimli şurup inanılmaz faydalı oluyor. Tadıda çikolatalı ben kullanıyrum çok yanma olunca. tavsiye ederim

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Ben gavıssgon surup kullanmıstım azda olsa faydası olmustu yanma sıddetlenınce ıcıyordum rahatlatıyordu Allah kolaylık versın

zeynepxoxzdil

aşkların en tatlısı Giray
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Arkadaşlar 6. Ayin içindeyim bu aralar felaket şekilde midem ve yemek borumda yanma var,bununiçin bi çözümü olan varmi.öyle çok baharatli salçali şeylerde yemiyorum çildiricam lütfen yardim
slm canım
bende yaklaşık 4-5 haftadır aynı dertten muzdaripim doktoruma sorduğumda normal olduğunu söylemişti.ben şurup içemediğim için TALCİD tablet kullanıyorum bazen günde 3-4 tane aldığım oluyor bebeğe hiçbir zararı yok mrk etme.kardeşimde doktor bebek büyüdükçe mideye baskı yapıyor ve dolayısıyla annelerde Reflü ortaya çıkıyor demişti.eczaneden al ilacını iç.birde karbonat iyi geliyor avucuma koyup yuttum kesti yanmamı tabiki sodayıda unutmamak lazım ama gece wc olayını düşününce sodayı pek içmiyorum:roflol:

Yukarı Alt