Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

hamilelikte süt gelmesi

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve ececem tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ececem
  1. ececem

ececem Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar,
    Sizinde sütünüz gelmeye başladı mı?? daha doğrusu göğsünüzden bir sıvı geliyor mu?
    Şuan 25+2 günlük hamileyim ve yaklaşık 16 haftalık hamileliğimden beri ara ara göğsümden süt gibi bir şey geliyordu.
    Dr'a sorduğumda normal olabilir demişti. Ama bu sabah kalktığımda birinden bayağı çok gelmişti..
    Merak ettim sizinde göğüslerinizden böyle bir sıvı geliyor mu??

2. 11 Ağustos 2008
  3. elifsevde

elifsevde Guru Üye

Ödül Puanları:
    346
    gelir canim hemde sarimsi gelir benim kizlarimda gelmisdi ama ben sikarsam geliyodu kendiliginden degil bende manyak gibi SIKardim sen SIKMA cünkü onu bebek emecek en yararli süt oymus canim ilk gelen süt simdide hic SIKMadim istemiyomda ama kendiliginden gelen bisey yok yani

4. 11 Ağustos 2008
  5. ececem

ececem Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler.. bende sıkmıyorum ama kendiliğinden geliyor..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.