hamilelikte tetenoz iğnesi olan varmı ?

gulcicek61_67

...Hayat Güzeldir...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2

arkadaşlar hamileliğinizde tetonoz oldunuzmu? nasıl oluyo .çok canın acıyomuş öyle diyolar ya..CADIARZU

ZeaMays

♥♥♥canlarımsınız♥♥&#
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
olan arkadaşlar var canım. ben daha olmadım ama haftaya doktor randevum var o zaman olacağım sanırım. biraz kolun yanıyormuş ama o kadar dayanılamayacak kadar acısı olduğunu sanmıyorum. bu birazda acı eşiğine bağlı tabi. bazılarının canı tatlı olurmuş :))))

ddm

yok başka yolu.....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım sağlık ocağına kayıt oluyorsun orada yapıyorlar onu.doktorla bir alakası yok.ben oldum.berbat bişi.4-5gün kolum kalkmadı.acıyla birlikte bir ağırlık veriyor kola..olduğu an bişi anlamıyorsun da..1hafta sonra 2.var benim yine aynı acı....

ebruli_30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende o iğneden olanlardanim canım,yerimseniben iğne vurulma esnasında kolun biraz yanıyor benim ayrıca bir hafta boyunca kollarımın ikiside ağrıdı özellikle geceleri sağa sola dönemedim 3. bebişime hamileyim bakalım bu bebişte ne yapıcam aşı günü gelince:Saruboceq: ama herkesta aynı acı olmayabiliyomuş korkutmuş olmayım ben ....a.s.

fiko

deniz'in annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
korma canın acıyo ama geçici.bunu düşün bebeğin doğduğunda hemen hemen her ay aşısı var.sen korkarsan ona kim cesaret verecek.onun dayandığı acıya sen de katlanırsın.normalde 5 doz ama ben sadece 2 sini yaptırdım.çünkü 2. hamileliğinde sil baştan oluyo.derlerya sinek ısırığı gibi:)

gxuxl-xsxen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kaçincı haftada oluyo bu aşı kızlar.
ben 24te oldum 2.yi dün oldum 29da yani üçüncü 6 ay sonra dördüncü 1 sene sonra ve sonuncusuda 1 sene sonra yararlı bişiiii
bide ben 2 kere oldum 2sindede hissetmedim hemşire bitti dedi bense vurmak için pamukla siliyo sandım anlamadım yani vurmadı gibime geldi iki seferdede bir kaç saat sonra ağrı başladı ama ağrı bile sayılmaz bugünse ağrı mağrı yok herkeste farklı bi etki yapıyo sanırım:uhm:

yaxgxmur80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba arkadaşim.benim arkadaşim iğneyi oldu.biz öğretmeniz.olduğu günün akşamina kadar okuldaydik.hiç bir problem olmadi.hafta boyunca hiç bir şikayeti yoktu.canini sikma.

Yukarı Alt