Hamilelikte wbc yüksekliği

elif esin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
116
Arkadaslar seker yüklemesi testi yaptirmistim. Tahlil sonucunda wbc degerim 21. 6 cikti. Doktorum kanda enfeksiyon oldugunu söyledi. Enfeksiyon hastaliklarina gidip tekrar kan tahlili yaptirdim. Doktor kagida bakmadi bile. Normal wbc degeri kactir ve böyle bir durumla karşılaşan varmı.

temmuz2615

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38
Bir ben mi yaşadım bu durumu acaba ?? :KK43::KK43::KK43:
Bnde ayni durumu yasiyorum su an tek degilsin hatta simdi internetten sebebini arastiriyodum ve normal bisey olarak gorunuyo bnde anlamadim bu yuzden iki gun hastanede yattim bi degisiklik varmi bilmiyorum haftaya kontrolum var erken dogum ihtimalimde var su an 35+4 haftalik hamileyim doktor erken daha diye dogumu geciktirici ilaclar kullandiriyo

Burukyagmur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ben 9 kasımda 14+ 3 hamileydim hic bir belirti ates hastalik belirtisi yoktu oncesinde bi anda sanci cekmeye basladim gittigimde wbc değerim 47 çıktı ve çok yüksek bu değermis düşüne sebep oldu cok uzgunum arkadaşlar dikkat edin önemli bişeymis bu

Runkli

"Allahümme barik fihi ve la tedarruhü"AMİN❣
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33.015
Hamile degilim ama wbc 17 cikti. Normal degerden fazlaydi kanda enfeksiyon oldugu soyledi 2 serumla 12ye dusuruldu gida zehirlenmesi benim enfeksiyon sebebi

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65.305
Hamile degilim ama wbc 17 cikti. Normal degerden fazlaydi kanda enfeksiyon oldugu soyledi 2 serumla 12ye dusuruldu gida zehirlenmesi benim enfeksiyon sebebi
Merhaba, eski konu ama gıda zehirlenmesi olduğunu nerden anladınız? Yani ben gebeyim ve benim de 17 çıktı ama bende çok fazla halsizlik baş dönmesi var. Tam sonuç yarın çıkacak bu yüzden bir şey yapmadı doktor. Ama sizce düzelir mi?

Runkli

"Allahümme barik fihi ve la tedarruhü"AMİN❣
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33.015
Merhaba, eski konu ama gıda zehirlenmesi olduğunu nerden anladınız? Yani ben gebeyim ve benim de 17 çıktı ama bende çok fazla halsizlik baş dönmesi var. Tam sonuç yarın çıkacak bu yüzden bir şey yapmadı doktor. Ama sizce düzelir mi?
Mide bulantım vardı gıda zehirlenmesi yaşadıgımda. İstifrada ediyordum. Düzelir inşAllah. Zaten ben serumlardan sonra kendime geldim 2 saatte şükür

Yukarı Alt