1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle

Hamileyim ama karnım çok küçük

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve askprensesi tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : askprensesi
  1. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar merhaba ben suan 8 ayligi doldurdum yeni yanliz karnim cok kucuck geliyor bana bazilarin karinlarini gordukce sok oluyorum acaba neden oluyor ilk hamilelikte boyle yasayan varmi ve ne zaman tam buyumeye basliyor yorumlarinizi bek;ioyorum sagolun

2. 14 Nisan 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    153
    bünyeye bağlıdır bebeğin senin iç karnın geniş olduğu içinde karnın büyümüyordur bebeğin sağlığında ve gelişiminde sorun yoksa önemli değil canım...

4. 3 Ocak 2012
  5. abellasi

abellasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    13 haftalık hamileyim bende fakat karnımda hiçbir gelişme büyüme yok fakat bebekte herşey yolunda yani bünye meselesi korkçak bişi yok içinizi ferah tutun

6. 3 Nisan 2012
  7. burunc

burunc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merak etme canım bende 20+2 haftalık hamileyim ama görsen inanmazsın hamile olduğuma ama hiç kafama takmıyorum hem çok güzel bi hamilelik oluyo hemde bebeğimde bi sorun yok çok şükür... seninde bebeğinin gelişimi normalse kafana takma :KK66:

8. 10 Nisan 2012
  9. psikolog2003

psikolog2003 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Valla Ahu Yağtu' yla aynıyız hamilelik haftasında onun karnı büyümüş bayağı ben de hala bişi yok.Bi tek evde Pijamalarımı giyince biraz hamile gibi görünüyorum.20.haftadayım.:KK49: