Hamileyim ama....Lütfenn Yardım!

yadaji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar merhaba..Ben aslında pazartesi öğrendim hamile olduğumu,burdada yazıcaktım ama ilk günden beri gelen kahverengi lekeler yüzünden o kadar endişeliyimki yazıp yazmamaya karar veremedim.Korktum...senağlama şimdi daha çok korkuyorum çünkü hala devam ediyor!!Ama sadece akıntımda kahverengi bulaşıklık şeklinde onuda tuvalete gidince görüyorum,çamaşırımda sadece bir kere bir damla oldu!Bugün 6. gün!Evde idrar testiyle öğrendiğim adet günümde hemen gittim kan testide yaptırdım sonuç 381 di.Doktor gayet iyi ve başı dedi.Dün yani 3. günde tekrerledım testi 1350 çıktı!!5 buçuk 6 haftalık falan.Doktor çok iyi diyor,değerlerim olması gerktiği gibi.Lekelerede yerleşirken olan birşey endişelenme dinlen dedi ve tabiiki düşüğe karşı ve tutunması için progestan verdi.İçeli 2 gün oldu yani bugün 2.günüm.Ama çok üzülüyorum neden oluyor?Ya daha kötü olursa,ya düşerse?Lütfen,ne olur lekenme yaşayanlar yardım edin bana!!Sizin nasıl oldu,ne yaptınız ve şuan durumunuz ne?İçim ancak gerçek tecrübelerle rahatlıyıcak...:1no2: ihtiyacım var deneyimlerinize..... :a015:

yadaji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Yardım edecek,bilgilerini tecrübelerini paylaşıcak yok mu,?!!!!!! :çok üzgünüm:

TATOSH

Huzurumm eşim,yavrum♥️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
179
tebrikler canım aramıza hoşgeldin..canım öncelikle doktorun sözlerini dinleyip bol bol dinlenmek ve ilaçlarını düzenli kullanmak..umutsuzluğa kapılma canım..kanaman kırmızıya dönmediği sürece endişelenme..moralini yüksek tut..devamlı dinlen ağır iş yapma...
inşallah sağlıklı bir şekilde kollarına almayına nasip etsin rabbim...:nazar:

yadaji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Canım çok teşekkür edrim!Önceleri daha iyiydim ama hala devam ettiği için kaygılanıyorum...Ne kadar zor böyle ne olucağını beklemek....

nevrosky

Doruk Paşa Sen Çok Yaşa
Pro Üye
Emoji Skoru
30
Canım inşallah bir sorun yoktur. :nazar: İnşallah herşey yolunda gider ve sağ salim alırsın bebeğini kucağına. Dinlenmeye çalış , kendini yorma ve bol bol dua et canım.. a.s.

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
canım üzülme ..değerin normal katlıyor ...lekelenme sorun değil..kanama olmadığı sürece korkma..benim 6. haftamdan 14 . haftama kadar kanamam oldu ..hemde öyle böyle değil..kan gölü gibi olurdu banyo küvet ,ama şimdi şükür 6. ayım bitiyor ..umarım sorunsuz atlatırsın ..geçmiş olsun..

yadaji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım üzülme ..değerin normal katlıyor ...lekelenme sorun değil..kanama olmadığı sürece korkma..benim 6. haftamdan 14 . haftama kadar kanamam oldu ..hemde öyle böyle değil..kan gölü gibi olurdu banyo küvet ,ama şimdi şükür 6. ayım bitiyor ..umarım sorunsuz atlatırsın ..geçmiş olsun..
Canım çok saol.Beni gerçekten rahatlatıyorsunuz.Olabileceğini duymak ne olursa olsun umut verici!Umarım dediğin gibi olur!!Çok teşekkür ederim.Hepimize sağlıklı hamilelikler...a.s. :nazar:

duygu2008

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canımm inşallah herşey yolunda gider iyi düşünmeye çalışşşş

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım öncelıkle hamileligin hayırlı olsun allahım sağsalim kucagına almayı nasip etsin öyle kötü şeyler getirme aklınainş. bişey olmaz kendini sitrese sokma olmayacagıda varsa strese girersen olur herşeyin hayırlısı kendine iyi bak bakki bebeginde ,iyi olsun

simla03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım hiç moralini bozma benim de hamileliğimin ilk haftalarında lekelenmeler vedaha sonra da kanamalarım oldu hatta birkaç defa kesin bebeğim gitti diye ağlaya ağlaya gittim doktora 4.ayı doldurana kadar sebebini bilemediğimiz kanamalarım oldu doktor sürekli yatmamı tuvalet ihtiyacı dışında kalkmamamı önerdi progestan kapsül ve ampul kulandım sonuç mu şu anda 18 aylık bir oğlum var hiç merak etme inşalah senin endişelerin de boşa çıkar da bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

Yukarı Alt