hamileyim ama tehlikeli

melegimtoprak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hamileliğimi 5 haftalıkken öğrendim fakat her dakika korkuyla geçiyor günlerim.Daha önce 2 defa biri 5 haftalık diğeri 11 haftalık bebegim karnımda öldü ve küretaj oldum.Şimdi aynı sorunları yaşamak istemiyorum:KK70:oktorum progestan verdi onu kullanıyorum:Şu an bebegim 10 hafta 6 günlük İnşallah bir şey olmadan hayırlısıyla bebgimi dünyaya getiririm

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
insallah melegini saglıklı bi sekilede kucagına alırsın arkadaşım.stres yapma.rahat ol...bu mübarek günde bol bol dualar et melegimi bana bagışla Allahım diye....:nazar:

Eylul

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
12
Önce tebrik ederim Rabbim hayırlısıya kucağınıza almayı nasip etsin
olumlu düşünün hep olumsuzlukları atın içinizden olurmu hem kendizi
hemde bebeğinizi yıpratmamış olursunuz
Allahın izniyle sağlıkla kucağınıza almayı nasip ediyorum sevgiler a.s.

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
insallah melegini saglıklı bi sekilde kucagına alırsın arkadaşım.stres yapma.rahat ol...bu mübarek günde bol bol dualar et melegimi bana bagışla Allahım diye....:nazar:

Son düzenleme:

edam_y

üç kişiliğiz artık:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
canım Allah sağlıklı bi şekilde meleğini kucağına almayı nasip etsin.cok zor bi durum bende benzer durumlar yaşadım.ihşalalh bi sorun cıkmaz ve sen mutlu olrsun.pozitif düşün her şeye rağmenn

swethome

mis kokulum,DEFNEM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Allah hayirlsi ile kucağina almak nasip etsin.
Inşallah tipiiş tipiş yürürken ,anne diye ciyaklarken ve okula giderken bugünleri hatirlayip iyi ki yapmişim derisn.:)))))))

Kardelen2434

Hayat 1 Gün Oda Bugün
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
rabbim senin ve senin gibi evlat sevgisene hasret olan tüm bekleyenlere tez zamanda bebeklerini kucağına almasını nasip etsin. mübarek aylarda çoçuk için dua eden kimsenin duasını ters çevirmesin inş. amiiin...

rida

بسم الله
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
meleğine bir yaşam nasip etmişse yaradan mutlaka ki yaşayacaktır..Herşey ALLAHın takdiridir..Rabbim yavruna hayırlı bir ömür nasip eder inşallah..hayırlısıyla kucağına alman dileğiyle..

Yukarı Alt