1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Hamileyim ve az daha dayak yiyordum kocam olacak adamdan!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Ziyaretçi

nasıl anlatabilirim bilmiyorum çok karşığım şuan.:bbo:2 aylık hamileyim ve eşim bana hiç özenli ve sabırlı davranmıyor:mymeka:dün akşam ehlıyet kursundan geldi eşim saat 9 da.ben sordum sınıfta kız varmı vs diye konu ordan açıldı zaten.elimde olmadan sankı o kızlarla beni aldatıyrmuş hissine kapıldım ve hiç konuopuyorumnanaktanşmadım,küstüm eşime.çünkü 1 ay boyunca onlarla görüşme durumunda olucak.:çok üzgünüm:
    neyse o yatmış uyuyrken benim canım acayip limon çekti.birkaç kez seslendim uyandı,kalktı otrdu koltuğa ve bişey demedi.bende ağlaya ağlaya yatak odasına gittim.işte o zaman farkettim insanın ailesi gibi olmuyor kimse.eğer ağbim falan olsaydı onun yerinde hemen gider alırdı.senağlamasenağlamaben uyumuşum biraz.bir ara yanıma geldi güldü sarıldı falan.bende git istemiyorum yüzünü görmek dedim..sonra kucağına almaya çalışınca ittirdim git vs dedim.ve oda beni bayağı bir sarstı noluyo sana ya dedi:çok üzgünüm:geldiğimden beri trip yapıyorsun dedi.ittirdim onu dahada sıktı omuzlarımı:mymeka::mymeka:bu sekilde bayağı bir tartıştık.senağlamaya ben hamile bir bayanım.üzerime titreyeceğine nalar yaptı bana.'lanet olsun sana seni de bebeğinide istemyrm 'dedim.sabah uyndğmda baktım yanımda kıvrılıp uyumuş.bugün telefonda hiç birşey olmamış gibi konuştu benmle.bende uzatmadım...ama çok ama çok :a015::a015:kırgınımsenağlamasenağlama:a015:
    bana bir akıl verin çok mu saçma davranıyorum..

2. 9 Haziran 2009
  3. huuulya

huuulya küçücüğüm herşeyim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamilelik psikolojisi olsa gerek, fazlamı hassassın sanki biraz yerimseniben

4. 9 Haziran 2009
  5. EcinniliBarones

EcinniliBarones Ziyaretçi

yaş kaç ??:nazar:

6. 9 Haziran 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    148
    evet çok saçma davranıyorsunuz.
    önce gereksiz kıskançlık yapmışsınız.
    o kursta tek erkek kocanız olsane farkeder, kendi kendinize senaryo yazıp adama trip yapmışsınız.
    sonra adamı uykudan uyandırıp limon istemişsiniz, anında isteğiniz yerine gelmedi diye ağlmaya başlamışınız.
    adam uyku sersemi yaa..
    bırakın da ayılsın.
    bütün bunların üstüne bir de lanet okumuşsunuz.

valla eşinizin 7 ay daha çekeceği var sizden..

8. 9 Haziran 2009
  9. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Hamile olunca böyle mi oluyo yaa.
    Çok korkutucu valla..

10. 9 Haziran 2009
  11. hawana

hawana Ziyaretçi

yani ewet hamiLe bir bayana böyLe dawranıLmaz ama siz de sınırLarı baya zorLamışsınız kusura bakmayın...

12. 9 Haziran 2009
  13. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    daha da 7 ayın var allah sabır versin:nazar:
    kime mi?? gayet net zemuszemus

14. 9 Haziran 2009
  15. kedis27

kedis27 tam bir kediş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kusura bakma da ortada bişe yokken neden küsüyorsun? bence gereksiz yere naz yapıyorsun hamilelik hastalık değildir eşine işkence etme ilerde ilişkinizi çıkmaza sokarsan asıl o zaman ne yaptığını anlarsın...yasakkelime

16. 9 Haziran 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    hamilelik psikolojisi sizin ki...
    o kadar laf saymışsınız eşinize bişey dememiş,kk da neler okuyoruz neler...sizin ki biraz kapris gibi geldi sanki...

18. 9 Haziran 2009
  19. hercai83

hercai83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sanırım hamilelikten kaynaklanıyor hassaslığın ama birazcık gereksiz kapris yapmışsın.... ama olan olmuş yapacak bişey yok....bence uzatma çünkü eşininde bir suçu yok. eve geldiğinide konuşup hamilelikten dolayı hassas olduğunu biraz abartmış olabileceğini söyle....oda mutlaka bi açıklama yapıp senin gönlünü alacaktır.... böylece tatlıya bağlanacağına eminim.... üzme kedini canım....bak ne güzel bebiş geliyo tadını çıkar...hem unutma stres bebişe zararlı.... büyütme arkadaşım....