hamileyim ve hipotroid hastasıyım

xuxççamlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar bilginize ihtiyacım var 4 haftalık hamileyim ve 1 hafta önce hipotroidli oldugumu öğrendim ilaç kullanmalımıyım bilgisi olan varmı şimdiden teşekkürler:uhm:

nestle76

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
hipotiroid hastasıyım bende...12 haftalık hamileyim....kesinlikle ama kesinlikle ilaç kullanmalısın....mutlaka bir endokrinoloji uzmanına görün...tiroid hastası olduğunu öğrendiğine göre t3-t4-tsh testlerini yaptırmışsın demekki....doktora hamile olduğunu da söyledi...ilaç dozunu ona göre ayarlar...eğer ihmal edersen, bebek de zeka ve gelişme geriliğine sebep olur....

benssenb

Daima Şükür !!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
tebrik ederim canım kesinlikle doktora görünmeli ve onun yönlendirdiği şekilde hareket etmelisin Allah tamamına erdirsin

edam_y

üç kişiliğiz artık:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
canım bende hipotroıd hastasıyım.ve ilacımı kullanıyorum.zaten mutlaka gebeliğinde kulalanmalısın.en azından bilmiyorum ama benim doktorum mutlaka kullanmam gerektiğini söyledi.....

Gurbette1anne

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65
arkadaşlar bilginize ihtiyacım var 4 haftalık hamileyim ve 1 hafta önce hipotroidli oldugumu öğrendim ilaç kullanmalımıyım bilgisi olan varmı şimdiden teşekkürler:uhm:
Canim hipotroidin varsa kesinlikle kullanmalisin cunku dusuge neden oluyor eger ilac alinmazsa, aman dikkat et.

Bendede var ve ben tefor kullaniyorum yarim hergun ve cok sukur dustu. Senin TSH nedir?

Yukarı Alt