• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hamileyken aldatıldım ve affettim...

Nicotina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2019
2
0
Bundan birkaç yıl önce karnım burnumda hamileyken eşimi telefonla biriyle yazışırken gördüm. 3 Aydan beri mesajlaşıyolarmış ve fotoğraf da göndermişler birbirlerine artık nasıl fotolar tahmin edersiniz.. hiç buluşmamışlar. Başka şehirlerdeler. Ona da ne kadar inanılır... ben o kadar çaresiz kaldım ki yaşamayan beni anlayamaz. Çok ağladım günlerce. Eşimde af diledi ancak yalvardı.10 gün sonra da doğurdum zaten. Tek düşündüğüm şey çocuğumdu onun zerre kadar üzülmesini istemiyorum diye evliliğe devam etme kararı aldım. Çocuğum olmasaydı kesinlikle boşardım.affedilcecek bişy değil bu evet ama madem evliliğe devam ediyorum kavga gürültülü bir ortam olmaması gerekiyordu çünkü çocuğumun böyle bir ortamda büyümesini istemem anne babası ayrı olanları da gördüğüm için çocuğum için devam ettim yani evliliğe... aradan bi kaç yıl geçti çocuğum ana okulu yaşına geldi.eşimle ilişkimiz eskisi gibi değil ama çok fazla aşırı sürekli tartışan bi çift de değiliz. Arada tartışıyoruz tabiki. Ben elimde olmadan yaşadıklarımı unutamıyorum haliyle arada yüzüne vuruyorum. O da madem affetmeyecektin neden boşanmadın o zaman diyo mesela böyle tartışmalar... şu sıralar da bana hep surat asıyo evde...nedeni de 2. Çocuk istiyo ben istemiyorum.
İstemiyorum derken. Aslında o kadar istiyorum ki evliliğimiz düzene girsin unutayım yaşananları mutlu olalım ondan sonra bi çocuğum daha olsun isterim ama daha çok çocuğumun kardeşi olsun isterim. Ama böyle bir ilişkiye ikinci çocuk bilmiyorum? Eşimde yeni bir sayfa açalım çocuk yaparak diyo daha mutlu olacağımıza inanıyor. Ama eşime laf anlatamıyorum. Tamam yanlış yaptım ama hep ısıtıp önüme koyuyorsun diyo. Madem mutlu değilsin benimle niye boşanmadın başında diyor
Bu yaşananları iki taraftan da aileden hiç kimse bilmiyor.kimseye anlatamıyorum da. Soramıyorum da.
Benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Son düzenleme:

Sadecebirisiyim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
3.122
11.629
Bundan birkaç yıl önce karnım burnumda hamileyken eşimi telefonla biriyle yazışırken gördüm. 3 Aydan beri mesajlaşıyolarmış ve fotoğraf da göndermişler birbirlerine artık nasıl fotolar tahmin edersiniz.. hiç buluşmamışlar. Başka şehirlerdeler. Ona da ne kadar inanılır... ben o kadar çaresiz kaldım ki yaşamayan beni anlayamaz. Çok ağladım günlerce. Eşimde af diledi ancak yalvardı.10 gün sonra da doğurdum zaten. Tek düşündüğüm şey çocuğumdu onun zerre kadar üzülmesini istemiyorum diye evliliğe devam etme kararı aldım. Çocuğum olmasaydı kesinlikle boşardım.affedilcecek bişy değil bu evet ama madem evliliğe devam ediyorum kavga gürültülü bir ortam olmaması gerekiyordu çünkü çocuğumun böyle bir ortamda büyümesini istemem anne babası ayrı olanları da gördüğüm için çocuğum için devam ettim yani evliliğe... aradan bi kaç yıl geçti çocuğum ana okulu yaşına geldi.eşimle ilişkimiz eskisi gibi değil ama çok fazla aşırı sürekli tartışan bi çift de değiliz. Arada tartışıyoruz tabiki. Ben elimde olmadan yaşadıklarımı unutamıyorum haliyle arada yüzüne vuruyorum. O da madem affetmeyecektin neden boşanmadın o zaman diyo mesela böyle tartışmalar... şu sıralar da bana hep surat asıyo evde...nedeni de 2. Çocuk istiyo ben istemiyorum.
İstemiyorum derken. Aslında o kadar istiyorum ki evliliğimiz düzene girsin unutayım yaşananları mutlu olalım ondan sonra bi çocuğum daha olsun isterim ama daha çok çocuğumun kardeşi olsun isterim. Ama böyle bir ilişkiye ikinci çocuk bilmiyorum? Eşimde yeni bir sayfa açalım çocuk yaparak diyo daha mutlu olacağımıza inanıyor. Ama eşime laf anlatamıyorum. Bu yaşananları iki taraftan da aileden hiç kimse bilmiyor.kimseye anlatamıyorum da. Soramıyorum da.
Bir çocuğun açamadığı yeni sayfayı ikinci çocuk mu açacakmış? Tek çocuk mutlu etmeye yetmemiş yani.

Wizardmom

72.5—71—69—67.6—66.6—66.2—64.8—64——57
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2016
933
3.173
İstemiyorum derken. Aslında o kadar istiyorum ki evliliğimiz düzene girsin unutayım yaşananları mutlu olalım ondan sonra bi çocuğum daha olsun isterim ama daha çok çocuğumun kardeşi olsun isterim. Ama böyle bir ilişkiye ikinci çocuk bilmiyorum? Eşimde yeni bir sayfa açalım çocuk yaparak diyo daha mutlu olacağımıza inanıyor. Ama eşime laf anlatamıyorum. Bu yaşananları iki taraftan da aileden hiç kimse bilmiyor.kimseye anlatamıyorum da. Soramıyorum da.
Hamilelik sizde travma bırakmış bu çok normal. Yine hamile kalırsanız aynı şeyin olacağını düşünüyor olabilirisiniz bilinçaltınızda. Eğer evli kalmaya karar verdiyseniz tamamen affetmeye ve konuyu ısıtıp ısıtıp getirmemeye çalışın. Bu boşanmama sebebinize aykırı bir hareket. Kimse O enerjiye sahip bir ebeveynin çocuğu olmak istemez. İkinci çocuğu asla yapmayın derim. Ama sizin kararınız. Zamanında yanınızda olsaydım affetmeyin asla mutlu olamaz ve edemezsiniz. Hem siz hem çocuğunuz ve belki çok yanlış da yapmış olsa eşiniz mutsuz olursunuz derdim. Ama zaten bu gerçekleşmiş.

azerikizi91

İki Sehzade Annesi ❤❤
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2013
4.484
3.327
İkinci hamilelik sürecinizdeki aldatma planlarını yapıyor olmasın aklınca??? İlk çocuk oldu boşanmadınız, ikinci çocuk olunca asla boşanamayacağınızı düşünüyor olabilir beyiniz...

Nicotina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2019
2
0
Hamilelik sizde travma bırakmış bu çok normal. Yine hamile kalırsanız aynı şeyin olacağını düşünüyor olabilirisiniz bilinçaltınızda. Eğer evli kalmaya karar verdiyseniz tamamen affetmeye ve konuyu ısıtıp ısıtıp getirmemeye çalışın. Bu boşanmama sebebinize aykırı bir hareket. Kimse O enerjiye sahip bir ebeveynin çocuğu olmak istemez. İkinci çocuğu asla yapmayın derim. Ama sizin kararınız. Zamanında yanınızda olsaydım affetmeyin asla mutlu olamaz ve edemezsiniz. Hem siz hem çocuğunuz ve belki çok yanlış da yapmış olsa eşiniz mutsuz olursunuz derdim. Ama zaten bu gerçekleşmiş.
İkinci çocuğu istemiyorum diye “benimle mutlu değilsin kaç senedir unutamadın hep ısıtıp önüme koyuyorsun mutlu değilsen boşanalım o zaman” diyor blöf yapıyo bana. Şu saatten sonra boşansam çocuğum travma geçirir babasına çok düşkün bana da öyle

D e f n e

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
4.568
7.393
Kesinlikle yapma. Kac sene geçmiş unutamamışsın zaten,çocuk için devam ettirdiğine inandığın evliliğe, 2. bir çocuğu yapma.

_Phantom-Opera_

Her şey kızım için...
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2018
2.476
8.343
Malesef aldatma geni bilim tarafından bulunmuş. Bazı insanlar bu gen yüzünden aldatmaya daha meyilli ama yine de bunun bir seçim olduğunu da belirtiyorlar. Uyuşturucu bağımlılığı geni gibi.
Öyle..
Ayrıca karakter meselesi de
Karakterin dğzgünse ayrılırsın
Ama yok bunlarınki hem karnım doysun hem pastam dursun zihniyeti

Yukarı Alt