• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hamileyken aldatıldım ve affettim...

Ledmizeplin1

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
26
6
Bundan birkaç yıl önce karnım burnumda hamileyken eşimi telefonla biriyle yazışırken gördüm. 3 Aydan beri mesajlaşıyolarmış ve fotoğraf da göndermişler birbirlerine artık nasıl fotolar tahmin edersiniz.. hiç buluşmamışlar. Başka şehirlerdeler. Ona da ne kadar inanılır... ben o kadar çaresiz kaldım ki yaşamayan beni anlayamaz. Çok ağladım günlerce. Eşimde af diledi ancak yalvardı.10 gün sonra da doğurdum zaten. Tek düşündüğüm şey çocuğumdu onun zerre kadar üzülmesini istemiyorum diye evliliğe devam etme kararı aldım. Çocuğum olmasaydı kesinlikle boşardım.affedilcecek bişy değil bu evet ama madem evliliğe devam ediyorum kavga gürültülü bir ortam olmaması gerekiyordu çünkü çocuğumun böyle bir ortamda büyümesini istemem anne babası ayrı olanları da gördüğüm için çocuğum için devam ettim yani evliliğe... aradan bi kaç yıl geçti çocuğum ana okulu yaşına geldi.eşimle ilişkimiz eskisi gibi değil ama çok fazla aşırı sürekli tartışan bi çift de değiliz. Arada tartışıyoruz tabiki. Ben elimde olmadan yaşadıklarımı unutamıyorum haliyle arada yüzüne vuruyorum. O da madem affetmeyecektin neden boşanmadın o zaman diyo mesela böyle tartışmalar... şu sıralar da bana hep surat asıyo evde...nedeni de 2. Çocuk istiyo ben istemiyorum.
İstemiyorum derken. Aslında o kadar istiyorum ki evliliğimiz düzene girsin unutayım yaşananları mutlu olalım ondan sonra bi çocuğum daha olsun isterim ama daha çok çocuğumun kardeşi olsun isterim. Ama böyle bir ilişkiye ikinci çocuk bilmiyorum? Eşimde yeni bir sayfa açalım çocuk yaparak diyo daha mutlu olacağımıza inanıyor. Ama eşime laf anlatamıyorum. Tamam yanlış yaptım ama hep ısıtıp önüme koyuyorsun diyo. Madem mutlu değilsin benimle niye boşanmadın başında diyor
Bu yaşananları iki taraftan da aileden hiç kimse bilmiyor.kimseye anlatamıyorum da. Soramıyorum da.
Benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?
Ben de aynısının tıpkısını yaşadım,hamileyken aldatıldım ve sadece telefon görülmesiydi. İkinciye hamile kaldım ve yine aldattığını öğrendim, bu sefer yatak ilişkisiydi. diyeceğim şu ki emin olmadan ikinci cocuğu düşünme. Ve bence ailen ile paylaş bu durumu gerekirse boşan,boşanamıyorsan ki ben boşanamadım. Yüzüne vurma unutmuş gibi davran çünkü affediyorsan boşanmıyorsan söz hakkın kalmıyor malesef seninde dediğin gibi "boşansaydın o zaman" deyiveriyorlar. Galiba hamile kalındığında erkekler boşluğa düşüyor ki bu bence karaktersizlik. Cinselliğin kısıtlanmasına dayanamıyorlar. Kendini güvene almadan asla ikinci cocuğu yapma derim.
Gerekirse burnunu sürt. Git ailenin evine gelme adam olana kadar.
 

Devys

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
281
224
Cocuk evliligi kurtarmaz. Istemiyorsaniz ve unutamiyorsaniz sakin yapmayin, bir kere aldatan ikinci defa da aldatir
 

Katipyarisi

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
264
375
İkinci çocuğu istemiyorum diye “benimle mutlu değilsin kaç senedir unutamadın hep ısıtıp önüme koyuyorsun mutlu değilsen boşanalım o zaman” diyor blöf yapıyo bana. Şu saatten sonra boşansam çocuğum travma geçirir babasına çok düşkün bana da öyle
Affettiğiniz bir olayı ısıtıp ısıtıp önüne koymanız doğru değil. Affetmeyedebilirdiniz. Evli kalacaksaydınız bile affetmeyerek devam edebilirdiniz. Çocuk olayı size kalmış, 9 ay siz taşıyacaksınız, bakımı yetiştirmesi büyük oranda size düşecek. Ama hamileyken aldatılırım korkusuna son vermelisiniz. Hamile değilken de aldatılabilirsiniz. İkiniz bir terapiste gitseniz daha iyi sanki. Aranızda aşamadığınız şeyler var, geçirdiğiniz bir travma var. Tedavi olun öyle çocuk düşünün.
 
Yukarı Alt