Hamileyken diğer çocuğumu kucaklamak

Se_n_299

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
440
120
Arkadaşlar yeni hamile olduğumu ogrendim 2.5 yas kızım var yaramaz hareketli dönemi. Kucaklamak istemesem de bazen anı hareketlerinde kucaklıyorum sorun olur mu hamileligimde

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-05-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yabanmersini14

Sarı Çiceaaaghhh 🌻🌻
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
997
3.576
Oglum 7 aylık hamileyken kreşe başlamıştı. Kucagıma almadan imkanı yok çıkartamıyordum merdivenlerden. Birşeuy olmadı çok şükür hatta öyleki videolarımız bile var. Doguma 2 hafta kalmış biz daha yerden yüksek oynuyıruz felan. Hoplamalı zıplamalı, bol kucaklamalı Bi gebelik geçirdim kızımda 41+1de dogdu. Erken bile gelmedi yani 😂

Se_n_299

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
440
120
Oglum 7 aylık hamileyken kreşe başlamıştı. Kucagıma almadan imkanı yok çıkartamıyordum merdivenlerden. Birşeuy olmadı çok şükür hatta öyleki videolarımız bile var. Doguma 2 hafta kalmış biz daha yerden yüksek oynuyıruz felan. Hoplamalı zıplamalı, bol kucaklamalı Bi gebelik geçirdim kızımda 41+1de dogdu. Erken bile gelmedi yani 😂
Yani en başından beri hep kucakladin mi

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Yabanmersini14

Sarı Çiceaaaghhh 🌻🌻
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
997
3.576
Yani en başından beri hep kucakladin mi
Evet hemde hiç tereddütsüz oda benim yavrum nasıl kucaklamam. Ama su var direk yerden Kucagıma almazdım o koltuga felan çıkardı öyle alırdım. Yada otururdm oda dizlerime oturur öyle giderirdik sevgimizi. Kendinizden uzaklaştırırsanız kardeşine karşıda kıskançlık başlamış olur

midia

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2009
2.140
2.585
Ben oglum 9 aylikken hamile kalmistim, iri de bir bebekti, dr’uma sormustum hicbir sakincasi yok demisti. 38+6’da dogdu kucuk 😊

Se_n_299

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
440
120
Eve
Evet hemde hiç tereddütsüz oda benim yavrum nasıl kucaklamam. Ama su var direk yerden Kucagıma almazdım o koltuga felan çıkardı öyle alırdım. Yada otururdm oda dizlerime oturur öyle giderirdik sevgimizi. Kendinizden uzaklaştırırsanız kardeşine karşıda kıskançlık başlamış olur
Evet tabikide yerden kucaklamak gerek dün öyle bir hata yaptım kasigim ağrıdı korktum

Yukarı Alt