Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

hamileyken kavitasyona gitmişim :((

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve CGDM85 tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : CGDM85
  1. CGDM85

CGDM85 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dün akşam hamile olduğumu öğrendim ve buna sevinemiyorum çünkü 3 seans ses dalgası kaviasyon uygulaması yaptırdım ama hiç bi şekilde tahmin etmiyodum çok korkuyorum acaba bi sorun olurmu ilerde yarın dr.gidicem ama çok korkuyorum bişey çıkıcak diye :18:

2. 5 Kasım 2010
  3. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Ödül Puanları:
    146
    bence hiç bişey olmaz sonuçta oda ses dalgası aynı ultrason gibi... Onun bi zararı olmuş olsaydı hamilelerin hiç usg ye girmemeleri gerekirdi. merak etme hamileliğinin tadını çıkar.. Tebrikler.

4. 5 Kasım 2010
  5. CGDM85

CGDM85 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    çok saol yaa inan yüreğimi ferahlattın

6. 29 Eylül 2013
  7. d_a_i_s_y

d_a_i_s_y Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Merhaba,
    Ne zaman okursunuz bilmiyorum ama ben de 1 seans eximia ya gittim o da bir çeşit kavitasyon. Sizin bebeğiniz doğmuş olmalı lütfen yazar mısınız bir sorun çıktı mı? Çok üzgünüm:KK43:

8. 19 Nisan 2015
  9. seyma123

seyma123 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    88
    Bende kavitasyona başladım hamilelik durumumun bu süreçte söz konusu olacağini sanmasamda bu ihtimal bile beni korkutuyor. Konuyu acan ve cevaplayan arkadaslar bu durumu yasayan birileri olarak bizi aydinlatirsa cok sevinirim

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.