Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

hamileyken prepar kullanan varmııı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve naxar tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : naxar
  1. naxar

naxar Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    ilk hamileleigimde prepar kullandım erken doğumum vardı şimdi tekrar bebek istiyorum içicekmiyim fena kalp çarpıntısı yapıyor:KK43:

2. 22 Ağustos 2008
  3. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Ödül Puanları:
    348
    CANIM BÜTÜN HAMİLELİĞİM O İLAÇLA GEÇTİ DR. KONTROLUNDE İÇİLİYO NE SORDUĞUNU TAM OLARAK ANLAMADIM:sm_confused:

4. 22 Ağustos 2008
  5. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    bende kullandım ama bunu kullanman için dr tavsiyesi gerekli eğer erken doğum tehtidi yoksa neden kullanasınız ki

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.