Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

hamiş kalmak için

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve asel06 tarafından 27 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : asel06
  1. asel06

asel06 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    kızlar daha öncede açtım pek kimse görmedi ilgilenen arkadaşlara bida yazıyom adet sancısına iltihaba iyi geliyo hamişligi kolaylaştırıyo hibisküs.afrika bamya çiçegi.ekşi çay.nar çiçegi.çin gülüde deniliyo kaynatıp içiyon detayı bilmiyom aktara sorun ben kullanmadım :içelim::1hug::enbuyukkk:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.