Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

hamişliğe uğraşırken ağrı kesici kullanmak zararlımı

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve ceylan83 tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ceylan83
  1. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Ödül Puanları:
    146
    kızlar biz bebek için uğraşıyoruz bu dönemde ağrı kesici kullanmak zararlımı siz kullanabiliyomusunuz

2. 6 Ağustos 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Üye

Ödül Puanları:
    198
    kullanma canım korunmuyorsan.
    çok dikkat et kendine ilaç konusunda.
    ben başım ağrıdığı zaman patatesi halka halka doğrayıp alnıma yerleştirip sonrada tülle bağlıyorum.
    bu şekilde yöntemler üret kendine.

4. 6 Ağustos 2008
  5. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Ödül Puanları:
    146
    ben bi dün bide bu akşam içtim yani toplam iki tane zararı olurmuki acabaa offff

6. 6 Ağustos 2008
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    153
    dr lar bebek düşünülmeden 6 ay önce ağrı kesici dahil ilaç kullanımını pek tavsiye etmiyorlar canım...
    içmişsin artık umarım birşey olmaz hamile kalırsan da mutlaka dr a ilaç aldığını söyle...

8. 10 Eylül 2010
  9. sevilaycan

sevilaycan Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    canım illa içeceksen parol kullan yaşlılarada onu veriyorlar

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.