Hangi BB Krem daha iyi?

sezen59

Başlangıç kilo 83.6 Güncel kilo 62.8 Hedef 55 kg
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
380
Ben lorealinkini kullanıyorum. Çok kapatıcılığı yüksek değil ama sorunlu bir cildim yok o yüzden severek kullanıyorum.

Matchteacher

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
952
kesinlikle pure beauty BB krem öyle güzel ki yüzüme cc ve BB si hariç bişey sürmem ben sadece watsonslarda var

Queen mom

Prensim abi oluyor ♡♡♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.165
bende farmasinin bb kreminden çok memnun kaldım normalde fondotensiz dışarı çıkmazdım ama onu kuallanmaya başladığımdan beri hem yüzümde ağırlık hissi olmuyor hemde çok doğal duruyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-12-2019

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 192 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri artık safra üretiyor. Önümüzdeki üç gün içinde, ses telleri bebeğinizin boğazında/gırtlağında oluşacaktır. Bebeğiniz ses çıkaramayacak, ağlayamayacaktır çünkü ses hava içinde yayılabilir sıvı içinde değil. Hamilelik, kadınları mesane eneksiyonlarına daha yatkın kılar. İdrar mesanede daha uzun süre kaldığından bakterilerin çoğalması ihtimali yükselecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
600
Loreal inkini kullandım çok kapatıcı değil ama benim cildim sorunlu değil zaten sırf renk eşitliği için kullandım memnun kaldım. Ama fondöten den pek farkı yok. En az fondöten kadar ağır bı yapısı var

Lost World

Anka kuşu gibi küllerinden doğmak delice
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.926
Şu an Pure beauty den CC krem kullanıyorum çok memnunum. Bir dönem BB kullanırken Missha kullanmıştım o da güzeldi. Uzak doğulular bu işten anlıyor bence :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-11-2019

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 185 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin dalağı, karaciğer tarafından denetlenen eski kan hücrelerinin kaldırılması ve antikor üretimi gibi fonksyioları üstlenecek. Hamilelik hormonları bağırsak kaslarını gevşettiği ve sindiriminizin daha yavaş ve az verimli olduğu için kabızlık yaşamanız muhtemeldir. Bebeğinizin cildi çok ince olduğu ve damarları deri üzerinde gözüktüğü için bebeğinizin vücudu lanugo adı verilen inci tüyle kaplanır. Bebeğinizin tırnakları iyice oluştu ve bebeğiniz kollarını ve bacaklarını hareket ettiriyor. Bugünlerde ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz. Uyurken yastığınızı yükseltmeniz reflü ve mide ekşimesi sorununuza yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hukukkusu92

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
650
Merhaba:KK54: Bb kremden kapaticilik bekletiniz varsa missha markasininkini öneririm. Perfect cover bb kremi 21 açık buğday, 23 buğday ton. Biraz daha uygun fiyatlı muadili ise pure beauty bb krem derim. Iki marka da kore menşeili. Ikincisi zaten watsonlardan rahatlıkla temin edilebilir.
kapaticilik pek önemli değil yüzüm eşitlensin ve canlı görünsün istiyorsanız maybelline dream satın bb krem öneririm. Maybelline ne kadar market kozmetigi olsa da bu urunun içeriği nerdeyse la roch posay bb kremle aynı. Cildim hassas olmasına rağmen hiç sivilce ya da irritasyon yapmadı.

leyyla85

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:

benmarian

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
689
Purebeauty bb cream kullanıyorum yaklaşık iki yıldır hiç bırakmadım günlük makyaj için çok iyi cilde hafif parlaklık veriyor kapatıcı özelliği de var fondöten gibi değil ama ben çok memnunum öneriyorum bb cream soran herkese 😊

Yukarı Alt