• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hangi bebek bakım ürünlerini kullanıyorsunuz

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
1.945
962
Kızlar merhaba artık yavaştan almaya başlamam lazım ama kafam aşırı karışık. Instagramda cogu kisinin bildigi ürünleri inceleyen bir sayfa var. Kimisi reklam yapıyor bi ovdugunu bir gün kotuluyor diyor o yüzden guvenemedim ama kafami karıştırmasına da izin verdim

Mustela öneriliyor fakat çok pahalı geldi
Şampuanda sebamed deterjanda dalin granül nasıldır ki?
Pişik kreminde sudocrem hakkinda olumsuz şeyler yazmış kafam karıştı kullananlar etkisinden cok memnun ama içeriği kötü demiş. Bepanthol desitin sudocrem arasında kaldım.
Bebek yagı kullanmali miyim kantaron mu kullanmaliyim. Kafam cook karışık yardım lütfen 😂😂😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 40 gün kaldı.

Doğum sırasında kan kaybı kaçınılmaz olduğu için, bu arada plasenta rahim duvarından ayrılmak zorundadır. Kan fazlalığından dolayı, bir miktar kan kaybı aşırı risk oluşturmaz. Bol miktarada sıvı tüketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bakır ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebeğinizin başı aşağıya dönerek doğuma hazırlanıyor olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

severussnape

bir pko lu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2016
1.626
3.490
Kızlar merhaba artık yavaştan almaya başlamam lazım ama kafam aşırı karışık. Instagramda cogu kisinin bildigi ürünleri inceleyen bir sayfa var. Kimisi reklam yapıyor bi ovdugunu bir gün kotuluyor diyor o yüzden guvenemedim ama kafami karıştırmasına da izin verdim

Mustela öneriliyor fakat çok pahalı geldi
Şampuanda sebamed deterjanda dalin granül nasıldır ki?
Pişik kreminde sudocrem hakkinda olumsuz şeyler yazmış kafam karıştı kullananlar etkisinden cok memnun ama içeriği kötü demiş. Bepanthol desitin sudocrem arasında kaldım.
Bebek yagı kullanmali miyim kantaron mu kullanmaliyim. Kafam cook karışık yardım lütfen 😂😂😂
hiçbiri..hepsinde kimyasal var..kesinlikle naturalive beauty öneririm temiz içerik helal sertifikalı..hı ben doğal keçi sütlü sabun kullanıyorum küçüklüğünden beri..pişik içinde kantaron kremi kullandım..onun dışında çok birşey lazım değil..instagramda pür şifa krem sabun sayfası var onun ürünleride tamamen temiz içerik mühendis anne kendisi yapıyor

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
1.945
962
hiçbiri..hepsinde kimyasal var..kesinlikle naturalive beauty öneririm temiz içerik helal sertifikalı..hı ben doğal keçi sütlü sabun kullanıyorum küçüklüğünden beri..pişik içinde kantaron kremi kullandım..onun dışında çok birşey lazım değil..instagramda pür şifa krem sabun sayfası var onun ürünleride tamamen temiz içerik mühendis anne kendisi yapıyor
Instagramdan ürün almakla uğraşamam canım yaa her yerde bulabileceğim ürün istiyorum.naturalive beauty dedigin nerede satılıyor?

Doğum sırasında kan kaybı kaçınılmaz olduğu için, bu arada plasenta rahim duvarından ayrılmak zorundadır. Kan fazlalığından dolayı, bir miktar kan kaybı aşırı risk oluşturmaz. Bol miktarada sıvı tüketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bakır ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebeğinizin başı aşağıya dönerek doğuma hazırlanıyor olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
1.945
962
Bebek bakım ürünü de mi kullanmıyorsunuz 🤦‍♀️

filmdelisi

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
11.050
30.240
İlk dönem musteladan şaşmayın.
Yenidoğan dönemi hassas.
Ayrıca kimyasal falan da yok:)

Sonrasında sebamed vb ürünler olabilir, çocuk doktorunuz önerir zaten sonrası kolay.
Ama ilk etap mustela set alın 6 ay kullanın.

Audrey Hepburn

"Paris is always a good idea."
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
1.955
1.403
Ben sebamed şampuan aldım ikili yaklasik 8 ay falan gidiyor gayet de memnundum bir de bebek yağını almıştım 3. Ye de aynen böyle düşünüyorum. Dalin vs yağlı bi tabaka bırakıyor durulanmiyor sanki.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-08-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Akell

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
312
384
Ben chicco şampuan aldım bebeğim saçlı bir bebek ve saçları dökülmedi. Diğerleri gelmedi kuzuma.
Sabun olarak bübchen
Bebek yağı Bübchen kullandım ,gazlı bebek olduğu için sık sık bebek yağıyla masaj yaptım. Altını her aldiğimda. Bübchen de bitkisel içerikli .
Toz deterjanı Roxy almıştım memnun kaldım onunla devam. Omo sıvı bebek deterjanı almıştım olduğu gibi duruyor.
Üni baby yumuşatıcı yi da çok sevdim bebeğim 11 aylık oldu dün. Hala bunlarla devam.
Bebek bezi prima dan memnunuz.
Mustela en iyisi ama ben neyle başladıysam onunla devam ettiğim için mustela denemedim. Biraz pahalı almayı düşündüm gittim almaya bübchen alıp çıktım. Niye ben dr bilmiyorum 😁

Peri anne

Kıdemli anne
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2017
2.025
2.155
Zararsiz icerige cok dikkat ediyorum
Sampuan, sivi deterjan,e bebek baby me
Bez molfix sleepy
Islak mendil sok bebeland yenidogan
Pisik icin hametan,kantoron yagi
Pisikten korumak icin kantoron yagi desitin popolin
Vucudunu yaglamak icin hindistan cevizi yagi

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
1.945
962
İlk dönem musteladan şaşmayın.
Yenidoğan dönemi hassas.
Ayrıca kimyasal falan da yok:)

Sonrasında sebamed vb ürünler olabilir, çocuk doktorunuz önerir zaten sonrası kolay.
Ama ilk etap mustela set alın 6 ay kullanın.
Ben de mustela hakkinda güzel şeyler okudum ama diğer ürünlerle aşırı fiyat farkı varr. Ve ilk neyle baslarsan onunla gider diyolar

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
1.945
962
Ben sebamed şampuan aldım ikili yaklasik 8 ay falan gidiyor gayet de memnundum bir de bebek yağını almıştım 3. Ye de aynen böyle düşünüyorum. Dalin vs yağlı bi tabaka bırakıyor durulanmiyor sanki.
Sebamed içeriği temiz mi pekii

Yukarı Alt