hangi laminant parkeyi yaptırmalıyım

pamukcuq

Hayallerime Kavuştum
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
656
0
evimize laminant parke yaptıracağız ve çok az zamanımız kaldı hala karar veremedik rengi belli açık renklerde olcak akçaağaç olabilirde markasına karar veremedik parkesinden memnun olanlar markasını yazabilirmi lütfen bide biz çamsan ve kronotex ürünlerine baktık pek içime sinmedi sizlerin görüşlerini mrk ediyorum ilgilenirseniz sevinirim tşkler....

pamukcuq

Hayallerime Kavuştum
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
656
0
kızlar fikri olan varsa lütfen yazsın çok kararsızım sonuçta 1kez yaptırılıyo ve ben hiç anlamam :KK50: sonradan pişman olursam çok üzülürüm sonuçta 2yıldır o evin hayallerini kuruyorum:KK16:

Hurricane

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
158
12
Selam canım ben yeni evimin parkelerini birinci sınıf türk malı yaptırdım ve modelin adı da zebrano..cok hoş bir rengi var (açık renk) ve hertürlü mobilya ile uyumlu, görenlerin hemen dikkatini çekiyo ve soruyorlar nette arastırırsan belki bulabilirsin markasını hatırlayamadım şuan .kolay gelsin.

pamukcuq

Hayallerime Kavuştum
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
656
0
Selam canım ben yeni evimin parkelerini birinci sınıf türk malı yaptırdım ve modelin adı da zebrano..cok hoş bir rengi var (açık renk) ve hertürlü mobilya ile uyumlu, görenlerin hemen dikkatini çekiyo ve soruyorlar nette arastırırsan belki bulabilirsin markasını hatırlayamadım şuan .kolay gelsin.
Sağol cnm bi bakayım inş bulurum ayrıca suya dayanıklımı çabuk şişermi bide kayganmı gerçi sen memnun olduğuna göre bi şikayetin yok sanırım inş olmazda :KK1:

akasya22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2010
3.902
0
eğer maddi anlamda sıkıntı olmayacaksa berry floor u tavsiye ederim o kronolar falan hepsi kalitesiz. ama dersen ki kaliteli ucuz olsun çamsandan vazgeçme. akçaağaç çok açık bir renk beyaz mobilyayı göstermiyor ama mobilyanda koyu tonlar varsa çok güzel durur. ben çok beğeniyorum akçaağacı. arkadaşın dediğide vario oda güzel

Son düzenleme:

ameliepoulain

Küçük Kara Balık
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2010
1.137
41
vinfloor ve floorpan ı kesinlikle öneririm..vario da güzel..ama çamsan a yanaşma benim fikrim..

Son düzenleme:

kitie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
1.898
1
canım parkeler hakkında pek bilgim yok fakat böcekleri hakkında çok şey biliyorum.
sen sen ol ucuza kaçma. kaliteli yaptır.
benim evde parke sudan dolayı kabardı. böceklendi.
aralarında boşluk var. oralardan çıkıyorlar.
rutubet böcekleri kol geziyor evde.
süpürgeliklerde falan o kadar sinir bozucu ki. hiç bir şekilde sonları yok.
ilaçlıyoruz tekrar çıkıyorlar. ve minicikler nokta kadar.
parke de açık renk onlarda. dikkatli bakmayınca görünmüyorlar.

pamukcuq

Hayallerime Kavuştum
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
656
0
vario markadan çok şikayet duydum acaba onlarından 1. 2. kalitesimi var çamsan için iyi diyolar ama bakın arkadaş önermemiş kafam çok karıştı yaa napacağımı bilmiyorum...

Hurricane

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
158
12
Sağol cnm bi bakayım inş bulurum ayrıca suya dayanıklımı çabuk şişermi bide kayganmı gerçi sen memnun olduğuna göre bi şikayetin yok sanırım inş olmazda :KK1:
hımm ben henüz yeni evime yerleşeli 10 gün oldu yani parkelerin kullanımının uzun bir geçmişi yok :KK70: biraz parkelerimde açıklama yapacak olursamda; ucuz olmadıgını, birleşme aralarının gözükmediğini,kaygan olmadıgını ve suya dayanıklı (satıcı bu şekilde söyledi) birde 10 yıl garantisi olduğunu söyleyebilirim..umarım en güzel kararı verirsin ama denemeden de maalesef bilemiyoruz.. sonucta parkelerinde bir ömrü var olmadı ilerde yine değiştirirsin :KK66:

pamukcuq

Hayallerime Kavuştum
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
656
0
kızlar vario mu floorpanmı çamsanmı varionın renklerini sevdim ama hangsi kaliteliyse o olsun

Son düzenleme:
Yukarı Alt