• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Lazer Epilasyon Hangi lazer çeşiti daha etkilidir

Tugba0042

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
18
5
Herkese iyi akşamlar hanımlar... Ben lazer yaptırmak istiyorum ama lazer hakkında hiçbir bilgim yok sizce hangi lazer daha etkili ve daha iyidir... ¿ Birde Ankarada lazer için nereyi tavsiye edersiniz.

Cuore

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
552
305
Diode lazerden memnun kaldim ben. Üst bacagim tamamen bitti, 10 yil önce yaptirmistim. Koltuk altim bitti diyemem hala tek tük cikar. Ipl’den uzak dur, o lazer degil zaten. Buz lazer icin cok iyi deniyor ama bence bu lazer isi kisiden kisiye göre degisiyor etkisi.

ezgisude1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2017
383
123
Herkese iyi akşamlar hanımlar... Ben lazer yaptırmak istiyorum ama lazer hakkında hiçbir bilgim yok sizce hangi lazer daha etkili ve daha iyidir... ¿ Birde Ankarada lazer için nereyi tavsiye edersiniz.
Ten rengin ve kil yapin nasil onu yazarsan hangisinin etkili olcagini soyleyebilirim.Ben Mehmet Akgun un kliniginde bitirdim lazerimi tekrar cikmadi biteli baya oldu.Alexandrate yaptirmistim.

bynsyma

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
540
258
Ipl olmasinn kesinlikle gidwcegin yeri cok iyi araştır

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-12-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 206 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin derisi kalınlaşmaya ve daha az şeffaf olmaya başlayacaktır. Su, vitamin, elektrolitler(sodyum, potasyum ve klorür gibi mineraller) ve diğer mineraller bebeğinizin kan oluşumu ve büyümesi için gerekli ve çok önemlidirler. Ayrıca bunlar vücudun çeşitli olayları sürdürebilmesi için de gerekli ve önemlidir. Bugün bebeğinizin yüzü iyice şekillendi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Selinnselenn

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2018
5
0
Merhaba diode lazer olduğunu nasıl anlayabilirim. Sadece soprano olanlar mı gerçek lazerdir. Onun dışında güzellik merkezlerindekiler de diode olabilir mi? Benim gittiğim yerde ekranda diode 810 nm yazıyor ve lazere başlarken jel sürüldü ve cihazın başlığı küçük kare idi ve sürürek 3-4 kez gidip geldi. Işık vardı ama gözü almıyordu ışığı.. lazer yapılan yerden. Ayrıca ağrı da oldu özellikke kılların kalın olduğu yerde.

Yukarı Alt