Hangi marka almalıyız?

sweetgirlcandy

Musmutlu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2013
1.385
611
Y
Türkiye üretimi olanlar her markada sıkıntı yaratabiliyor galiba 😅
Bence öyle. Eşim özellikle araştırdı. Düşünün bulaşık makinesi için 3 programlı yeter dedim. 3 programlı Almanya üretimi olmadığı için 6 programlı aldı :KK70:
Dediğim gibi mesela siemens de 6 bin lira buzdolabı aynısı profiloda 4 bin lira

Fistiklicikileta

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
1.254
1.519
Pahalı mı peki? Biz maalesef her şeyi kendimiz yaptığımız için çok yüksek vermeyelim diye düşünüyorum
Annemlerin genelde arcelik bekodur . Zaten ikiside ayni fabrika olmali. Sorun yasadiklarini gormedim gibi bir sey.ki servis konusunda iyiler.
Ben Bosch kullaniyorum tabiki iyi ama daha pahali fiyatları.
Pek bilinmeyen markalarda asil sans isi basliyor 😃 kimi memnun kimi degil

Kafasikarisikgelin

Kafası Karışık Gelin
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
29
10
Annemlerin genelde arcelik bekodur . Zaten ikiside ayni fabrika olmali. Sorun yasadiklarini gormedim gibi bir sey.ki servis konusunda iyiler.
Ben Bosch kullaniyorum tabiki iyi ama daha pahali fiyatları.
Pek bilinmeyen markalarda asil sans isi basliyor 😃 kimi memnun kimi degil
Bosch ile de hesaplatmak istiyorum çok fark oluşmazsa eğer Bosch olmazsa Beko ve Arçelik’e bakacağım galiba 😂

Kafasikarisikgelin

Kafası Karışık Gelin
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
29
10
Bence öyle. Eşim özellikle araştırdı. Düşünün bulaşık makinesi için 3 programlı yeter dedim. 3 programlı Almanya üretimi olmadığı için 6 programlı aldı :KK70:
Dediğim gibi mesela siemens de 6 bin lira buzdolabı aynısı profiloda 4 bin lira
Bosch u hesaplanacağım eğer çok çıkarsa eğer Beko ve Arçelik falan da bakacağım galiba 😅

Kubdef

Kurulu bi makinayim, ya ariza yaparsam?
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
4.203
9.751
Merhaba kızlar, yaza düğünüm olacak ama eşyalarımızı kışın alacağız. Hangi marka beyaz eşya almalıyız? Ne çok pahalı ne lüks. Düğünümüzü nişanlım ve ben yapacağımıziçin çok ultra lükslere gidemiyoruz. Ayrıca tayinciyiz sürekli. Çok para verip kırılsın dökülsün istemiyorum. Teşekkürler şimdiden.
tayinciyswniz afiston almayin cok guzel urunleri var ama tasinmaya gelmiyor parcasida cok pahali

Ahsen555

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
260
112
Merhaba kızlar, yaza düğünüm olacak ama eşyalarımızı kışın alacağız. Hangi marka beyaz eşya almalıyız? Ne çok pahalı ne lüks. Düğünümüzü nişanlım ve ben yapacağımıziçin çok ultra lükslere gidemiyoruz. Ayrıca tayinciyiz sürekli. Çok para verip kırılsın dökülsün istemiyorum. Teşekkürler şimdiden.
Merhaba benim buzdolabim çamaşır makinam Hotpoint ve memnunum ben de tayinciyim hatta iki yillik evliyim ikinci eve taşındım bir sıkıntısı yok bulaşık makinam da arcelik memnum genis içi kullanışlı arkadasim da bosh bulaşık makinası var içi küçük diyor kullanışlı değil diyor kalabalık misafir gelse sıkıntı diyor

Kafasikarisikgelin

Kafası Karışık Gelin
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
29
10
Gerçekten şans işi galiba beyaz eşya. Hotpoint ten yengem çok memnunken kuzenim memnun değil. Burada da bir kaç marka oluştu kafamda. Benim alırken markadan ziyade sağlam , kullanışlı ve çok aşırı pahalı olamaması önceliğim. Fikirleriniz için çok teşekkür ederimm 💕☺

orkide53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
380
152
bende nişanlıyım ve biz siemens veya bosch alacağız.. Almışken en iyisini alalım dedik..
peki çamaşır makinesi hem kurutmalı olan var tek acaba da kaldıgım o :KK66: acaba hem çamaşır hem kurutma bir mi olsam yoksa ayrı ayrı yer bakmndan bilemedim. .

Yukarı Alt