Hangi rimel?

BenCano

~HürGeneral~
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
hangi rimeli kullanıyosunuz hangisinden memnunsunuz hangisi iyi hangisi kötü:uhm: yazın bakalım:1shok:

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Biara maybelline kullandım olduğundan daha dolgun gösterdi çok memnun kaldım en son yanılıp niveanın rimelini aldım hiç memnun kalmadım.

therita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
niveanın rimeli kirpiklerimi döküyodu
loreal loreal volume shocking maskarayı kullanıyorum çok memnunum başka kullanmam :1yes2:

E

EU1

Ziyaretçi
valla ben max faktor kullaniyorum memnun kaldim suan lorela inkini kulaniyorum oda iyi cok memnun kalmadigim rumel kullandim adini hatirlamiyorum

G

gülüşş

Ziyaretçi
Ben şuan loreal volume shocking ve maybelline wolume express kullanıyorum ikisinden de çok memnunum özellikle kıvırma konusunda maybellineden vazgeçmem ayrıca avon ve nıveanın rimellerini kullandım ama onlardan memnum kalmadım avon sürerken kuruyor ve kirpiklerde topak topak kalıyor nıveada arkadaşların dediği gibi kirpikleri döküyor.

aslican

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende loreal kullanıyorum cift taraflı olanı cok memnunum tavsiye ederım

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
ben sürekli avon kullanıyorum ama bilmiyorum hiç bir şikayetim yok.ama arada bir biten rimellere badem yağı doldurup kullanmak.çok güzel besler ve büyütür................

BenCano

~HürGeneral~
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
kullandıklarımdan en güzeli max factorun 2000color olanıydı şimdi avondan bitane sipariş verdim bakalım o nasıl

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
avonun rimelinin iyi olduğunu biliyorum..Sipariş vermiştim gelmedi ama bende acil ihtiyaçtan Loreal teleskobik maskara aldım..Memnumun.. Kirpiklerde tortu bırakmıyo...

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
maybelline in volume express in waterproof olanını kullandığımda çok memnun kalıyordum..tek sıkıntısı waterproof olduğu için temizlense de tamamen çıkmamış hissi veriyor ama dolgunluk ve kirpikleri kıvırıp gözleri daha açık ve uyanık gösterme konusunda üstüne yok

gözyapım itibariyle benim kirpiklerim düşüktür ve sürekli uykulu gibi görünürüm
beni bile memnun etmişti yani

Yukarı Alt