Hangi şampuanı tavsiye edesiniz?

perfecto14

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
8
3
22
Merhabalar. Bir sürü şampuan markası denedim. Elidor,Bioblas ve Elseve. Elseve'in 6 mucizevi yağlı olanı, Elidor(yeşil ve turuncu) ve Bioblas (Hindistan cevizli). Bioblas saçlarımı mahvetti. Saçlarım yağlı saç tiplerinden ve aşırı yıpranmış.Ne kullanmamı önerirsiniz?

imzaben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.684
Elseveler çok iyidir aslında ben çok severim elseve şampuanları fakat şimdi pembe elidor aldım saçlarıma çok iyi geldi neredeyse artık hiç dokulmuyor saçlarım. Yağlı saç tipin varsa blendax öneririm cidden çok iyi geliyo saca o konuda.. yıpranmış uçların ise saç serumları kullanman şart durulmayan saç bakım yağları var ben şimdiye kadar elseve mucizevi yağ kullanıyorum ama şimdi elidorun hindistancevizi yağıni kesfettim mukemmel cok memnun kaldim 👌 birde elidorun avakadolu yağını denicem onuda merak ettim 🤗

yeliztaski

ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
1
0
25
kolajenin faydalarını araştırdığımdan beri sürekli kolajen içeren ürünler kullanmaya çalışıyorum Bioblas kolajen keratin şampuan gerçekten çokk güzel 1 şişe bitirdim boyadan matlaşan saçlarım çok şükür parladı içeriğini beğendim temiz içerikli. Saçlarım inceldiği için aynı zamanda koparak dökülüyordu şimdiden yarı yarıya azalttı dökülmemi tavsiye ederim deneyebilirsiniz hakikaten.

Melisanazzz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2019
109
41
24
Merhabalar. Bir sürü şampuan markası denedim. Elidor,Bioblas ve Elseve. Elseve'in 6 mucizevi yağlı olanı, Elidor(yeşil ve turuncu) ve Bioblas (Hindistan cevizli). Bioblas saçlarımı mahvetti. Saçlarım yağlı saç tiplerinden ve aşırı yıpranmış.Ne kullanmamı önerirsiniz?
Restorex

telasememuresi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
2.731
3.175
Pantene kullanıyorum ben. Kokusu çok güzel.
Bi de yıpranmış saçlar için olanından onarıcısı var onu kullan.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

telasememuresi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
2.731
3.175

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Tiramisu35

♥♥♥Yavrularım♥♥♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
5.538
4.563
Bulması zor ama elidor sarı şampuanı kesinlikle tavsiye ederim. İndirime girdiği zaman depoluyorum resmen :) hem çok güzel köpürüyor hem de mis gibi kokuyor . Yağlı saç tipiyim bu arada.

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.684
Pantene kullanıyorum ben. Kokusu çok güzel.
Bi de yıpranmış saçlar için olanından onarıcısı var onu kullan.
piyasada market kategorisinde sanırım alınabilecek en iyisi pantene ya.. en azından saça sağlıklı bir görünüm veriyor onarım gücü de diğer kategorideki şampuanlara göre daha iyi bence..

telasememuresi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
2.731
3.175
piyasada market kategorisinde sanırım alınabilecek en iyisi pantene ya.. en azından saça sağlıklı bir görünüm veriyor onarım gücü de diğer kategorideki şampuanlara göre daha iyi bence..
Ben de çok beğeniyorum. Gerçekten sağlıklı gösteriyor. Kepeğe karşı olanında bile ek olarak krem kullanmaya gerek kalmıyor.