Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

hangi yöntem yumurtlama günü için kesin

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve tilsim_23 tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : tilsim_23
  1. tilsim_23

tilsim_23 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    kızlar bişey sorcam internet te olan yumutlama günü hesaplamaları ne kadar kesin sizce yada takvim yöntemi hangisi daha iyi sonuç sizce

2. 6 Ağustos 2008
  3. HÜZÜN YAPRAKLARI

HÜZÜN YAPRAKLARI Ziyaretçi

bildiğim kadarıyla avulasyon testi en kesin sonuç.

4. 7 Ağustos 2008
  5. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Ödül Puanları:
    148
    bende ovulasyon testı kullanıyorum. nettekı takvımler normal bır hesaplama yapıyor. kımı zaman tutuyor. ama adetlerımızın zamanları değişebildiği gibi ovulasyonlarda değişebiliyor. bu yuzden en ıyısı testler yada dr kontrolu

6. 7 Ağustos 2008
  7. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Ödül Puanları:
    106
    Ben internette yumurtlama günü hesaplayıcısıyla denemiştim ve ilkay hamile kalmıştım.Zaten doktorada gittiğimde aynı şeyi önermi.Tabiiki yüzde yüz değil ama olasılığı arttırdığı gerçek

8. 7 Ağustos 2008
  9. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Guru Üye

Ödül Puanları:
    438
    bence en kesin yöntem yumurta takibi dr da.. en güzel o.. yumurtlama testleride iyiyimiş.. ama dr un usg de görüp gün vermesi en iyisi bence..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.