Hang覺s覺 acaba

Atcsema

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
12 Nisan 2019
Emoji Skoru
7
Ya
20
Vileda almak istiyorum acaba mop mu iyi oluyor bilemed覺m

Albunualalalal

Aktif ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
1 Kas覺m 2016
Emoji Skoru
4.593
Ben bir 羹r羹n ald覺m, 癟ok memnunum ama reklama girer diye yazamiyorum. Vileda da mopun hep t羹y b覺rakt覺g覺n覺 s繹yl羹yordu annem. Mikrofiner pamuk pamuk yumusac覺k vileda u癟lar覺n覺 cok seviyordum ben. Simdi onlarla balkonlarimi siliyorum. Mikrifiber olanlar daha iyi diye d羹s羹n羹yorum.

Atcsema

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
12 Nisan 2019
Emoji Skoru
7
Ya
20
Ben bir 羹r羹n ald覺m, 癟ok memnunum ama reklama girer diye yazamiyorum. Vileda da mopun hep t羹y b覺rakt覺g覺n覺 s繹yl羹yordu annem. Mikrofiner pamuk pamuk yumusac覺k vileda u癟lar覺n覺 cok seviyordum ben. Simdi onlarla balkonlarimi siliyorum. Mikrifiber olanlar daha iyi diye d羹s羹n羹yorum.
Yan覺 bende mop almaktansaa han覺 vileda s覺kmal覺 daha iyi mi olur d覺ye d羹羹nm羹t羹m. Ama karar veremezsin hen羹z

Deep__Sea

Pop羹ler ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
6 ubat 2018
Emoji Skoru
10.484
Mop k繹t羹. Berbat ucuna tuyler yapisiyor ve sanki bi pisligi sadan al覺p sola savuruyormussun gibi oluyor.
Pratik paspas var . Ondan al. Butun toz,tuy,k覺l hepsini topluyor cekpas usul羹. En iyi vileda o.

Ukde nihal

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
13 Ekim 2015
Emoji Skoru
3
Ya
43
Mop k繹t羹. Berbat ucuna tuyler yapisiyor ve sanki bi pisligi sadan al覺p sola savuruyormussun gibi oluyor.
Pratik paspas var . Ondan al. Butun toz,tuy,k覺l hepsini topluyor cekpas usul羹. En iyi vileda o.
Pratik paspas nas覺l bisey
Viledada her yerde toz birakiyor

Deep__Sea

Pop羹ler ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
6 ubat 2018
Emoji Skoru
10.484
Canim dikdortgen seklinde d羹羹n ki makas gibi aciliyor kapaniyor
S繹yle suya batiriyorsun,batirdiktan sonra bir yeri var o yerden cekiosun fussss suyu ak覺t覺yor sonra basliyorsun yerleri silmeye cek pas gibi 1 tanecik kirinti bile birakmiyo yerde yaz internete cikar ismi pratik paspas parex marka nin var ben onu kullaniyorum

Deep__Sea

Pop羹ler ye
Kay覺tl覺 ye
Kat覺l覺m
6 ubat 2018
Emoji Skoru
10.484
Karyola alt覺,masa alti heryere kullaniyorum ve ucunda yap覺m覺 bicimde g繹r羹yorum t羹yleri pisligi topluyor ya,sonra suya batirinca o pislikler suya d羹羹yor zaten ben hepsini kullandim mopundan o uzun mikrofiberine kadar 3 senedir bunu kullaniyorum supurgelikleri bile siliyorum sagdan sola tozu oldugu gibi topluyor ama biraz pahali olsun sonucta 1 sefer veriosun

Yukar覺 Alt