Hangısı gercek sac hangısı hınt sacı

White_poppy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
653
arkadaslar sıze bı sorum olacak
gercek sac ıle hınt sacı yada naylon karısımı bı sac nası ayırd edılır..

CUVCUV

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Canım daha açıklayıcı yazarsanız sorunuz cevaplanacaktır acaba çıt çıt saçlar için mi soruyorsunuz bunu?

eceburcu

İlle de sen...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Hint saçları daha bir naylonumsu parlar, ayrıca renginden de anlaşılır zaten gerçek olup olmadığı. Barbie bebek saçlarına tıpatıp benzer nerdeyse. Hint saçına kolay fön çekemezsin, gerçek saça ise rahatlıkla fön çekilir. Ama en iyi anlayabileceğin nokta rengi olur. Böyle naylonumsu bir rengi vardır.

dnzzngn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
böyle naylon saç parlak parlak olur zaten ilk bakışta anlaşılıyo gerçek saç olmadığı ben almıştım çok çirkin tecrübeyle sabit :S alırsanız mutlaka gerçek saç almanızı tavsiye ediyorum...

ESRANIL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
"küçük dünya " yak ve kokla demişsin ama satıcının yanında bunu yapamayız olay cıkar valla :))
kuaför bana da bi karışım olan gercek sac ( at kılı filan oluyomus içinde sanırım ) bi de %100 gercek sac var dedi.sadece kuaförler bilebilir dedi peki adamın beni kandırıp kandırmadgnı nerden bilicem ben.?? bu konuda önerisi olanları bekliorum kızlar ? (çıtçıt konusunda )

L

lady8585

Ziyaretçi
elledığın an anlarsın zaten naylon karışım olanlar çok parlıyor bırde bır telini çekıp kopartmaya çlış eğer saç telı uzuyor ve zor kopuyorsa bılki o naylon karışımıdır..gerçek saç rapunzelden aldım ben aynı kendı saçım gbı ıkıye ayrmaya kalktığımda gerçek saç gbı kopuo

emineabanoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Hint saçları daha bir naylonumsu parlar, ayrıca renginden de anlaşılır zaten gerçek olup olmadığı. Barbie bebek saçlarına tıpatıp benzer nerdeyse. Hint saçına kolay fön çekemezsin, gerçek saça ise rahatlıkla fön çekilir. Ama en iyi anlayabileceğin nokta rengi olur. Böyle naylonumsu bir rengi vardır.
bende aldım daha bir hafta önce bi arkadaşa gösterdim bana bu saç hint saçı dedi çok moralim bozuldu birazda zor fön çekiyorum bende düzleştiriciyle düzleştiriyorum ama biraz bozuluyor bi zaman sonra bana arkadaşım yıkayınca anlarsın dedi kremsiz açamazsın çok dolaşır dedi ama açıldı çok karasız kaldım acaba geri mi götürsem ilk yıkayışım bu

mbildi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
şu şekildede anlayabilirsin tarağı yüne sürtüyorsun saçı tarıyorsun havalanıyorsa yani elektriklenme oluyorsa tüm saçta gerçektir olmuyorsa sentetik vs dir

Yukarı Alt