Hanımlar, Çekim Yasası'nı kullanarak hayatınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Çekim Yasası'nı kullanarak hayatınızda neyi değiştirmek istersiniz(

• Mutlu olmak isterim

Toplam Oy: 73 67,6%
  • Sağlığımı geri kazanmak isterim

Toplam Oy: 17 15,7%
  • Çok para kazanmak isterim

Toplam Oy: 35 32,4%
  • Kazançlı bir iş isterim

Toplam Oy: 18 16,7%
  • Fazla kilolarımdan kurtulmak isterim

Toplam Oy: 23 21,3%

• Ankete Katılan
    108

tarantula9812739

Bilgi Işıktır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
1.410
43
Öncelikle Çekim Yasası'nın sihirli dünyasına hoşgeldiniz demek istiyorum.

Çekim Yasası nedir? Evrenin yasalarından biridir ve en önemlisidir ve sadece şu anınızı değiştirerek, şu an hissettiklerinizi bilinçli olarak değiştirerek, geleceğinizi değiştirebileceğinizi söyler.

Linkini verdiğim yazıyı okumanızı istiyorum. Daha sonra enine boyuna konuşabiliriz. Bir giriş olması açısından yazıyı dikkatlice okuyun ve lütfen üzerine düşünün. Ben sorularınıza cevap vermek için bekliyor olacağım

http://www.terstenglob.com/2015/10/cekim-yasasi-nedir-23-maddede-hislerimiz-ve-dusunce-gucu/

galadriel80

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
1.021
686
İlginizi çekmedi sanırım. Tabii ki hiç kimseyi mutluluğa zorlamayamayız lakin gönlümüz bundan yana, hayatına güzellik katmak isteyen olursa bekleriz.
Ben inanıyorum çekim yasasına ve hayatımda sık sık bunu hissediyorum! Şükrediyorum, seviyorum, bağışlanmayı dileyerek affediyorum...

tarantula9812739

Bilgi Işıktır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
1.410
43
Sevgili galadriel80 keşke herkes çekim yasasının gücüne inansa ve bu dilden dile nesilden nesile yayılsa. Dünyayı değiştirip, tüm olumsuzlukları yok edebilecek bu gücü geniş kitlelere yaymak amacıyla çıktığım bu yolculukta küçük büyük katkı sağlayan herkese minnet duyuyorum. Size sonsuz teşekkür ediyorum. Bunu yaymama yardım eden herkes mutluluğa büyük katkı sağlayacaktır. Bir yazımı daha paylaşmak istiyorum:

http://www.terstenglob.com/2015/10/cekim-yasasi-7-adimda-saglik/

Yardımı dokunması dileğiyle...
Ve yardımı dokunduğunu düşünüyorsanız, lütfen yayalım. En azından mutluluğu hak ettiğini düşündüğünüz yakınlarınızın da faydalanabilmesi için lütfen paylaşalım. Mutluluğu yaymamda yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

tarantula9812739

Bilgi Işıktır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
1.410
43
Gizli izleyicilerim için çok faydalı olacağını düşündüğüm video. Lütfen uygulamaya çalışın. Sonuçlara şaşıracaksınız

http://www.terstenglob.com/2015/12/izleyin-ve-bu-cumlelerin-hayatinizi-iyilestirmesine-izin-verin/

Ve siteden yorum bırakırsanız eğer benim için de devam etmem için motivasyon olur. Kimseye bir fayda sağlayamama hissi üzüyor çünkü. O yüzden hoşunuza gittiyse ya da gitmediyse ya da herhangi bir isteğiniz varsa, bana yazabilirsiniz. Yorum bırakabilirsiniz, iletişim formunu kullanabilirsiniz hatta siz de yazın sayfamızdaki form aracılığıyla siz de yazı gönderebilirsiniz.

Herkese mutluluğu yaymamız dileğiyle...

tarantula9812739

Bilgi Işıktır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
1.410
43
Merhaba arkadaşlar. Dualarınız ve dilekleriniz için bir tavsiye. Asla olumsuz kelimelerle dua etmeyin, dilekte bulunmayın. Olumsuz kelimelerle dilekte bulunduğunuzda ya da dua ettiğinizde, negatif enerji yayarsınız ve iyiyi çekmek isterken tam tersini yapıp kötüyü çekersiniz. Unutmayın, Allah iyiyi yarattı, güzeli yarattı, kötüyü ve hastalığı insanlar kendi elleriyle ortaya çıkardı. Allah'a el açarken iyi kelimelerle dua edin. Beni hastalıklardan koru demeyin mesela, bana sağlık ver diyin. Beni fakirliğe düşürme demeyin, bana zenginliği nasip et diyin ve karşılığında alacağınız şeyi yine iyilik için kullanacağınızı kabul edin.

Tüm dileklerinizin ve dualarınızın kabul olması dileğiyle...
#çekimyasası #düşüncegücü #terstenglob

Yukarı Alt