hanımlar en iyi çamaşır tozu hangisi

Mihriban

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
12.715
15
hanımlar beyaz çamaşırlarla özelliklede eşimin beyaz çoraplarıyla başım dertte.asla istediğim gibi temizlenmiyor.leke çıkarıcı her yıkamada kullanırım yinede beyazlarda pek bir faydasını görmedim:çok üzgünüm:domestosun çamaşır suyunuda kullandım yine istediğim gibi beyaz ve temiz olmadı
sizler makinenizde hangi tozu kullanıyorsunuz ve beyazlarınızın grileşmesini nasıl önlüyorsunuz

E

EU1

Ziyaretçi
valla canım ben geçen hafta Bingo Hijyen aldım,güzelde yıkadı beyazları...alkisalkisalkis

beyza 25

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
290
4
canım beyazları ben ama sadece beyazlar olcak önce kısa program sonra uzun program yıkıyorum domestos değilde ace çamaşır suyu koy bir bardak kadar bak görcen ışıl ışıl olduğunu

Mihriban

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
12.715
15
canım ben arielde kullandım diğer deterjanlardan üstün bir yönünü görmedim:1no2:şimdi bingo aldım ama çok memnun değilim sanki bazı poşetler iyi çıkıyo güzel yıkıyo çamaşırı bazılarıda hiç güzel yıkamıyo
ama aceyi denemedim birde onu deneyim bakalım sonuç ne olucak:uhm:belki beyazlara faydası olur

DESPO

HATALIYSAM editöre bildir
Pro Üye
5 Ocak 2009
1.957
2
cnm sorun makinendede olabilir.kimi makineler morartıyor bayazları.tavsiyem alo inci beyazı

E

EU1

Ziyaretçi
cnm sorun makinendede olabilir.kimi makineler morartıyor bayazları.tavsiyem alo inci beyazı
vereliniortak
çok doğru...
geçenlerde kayınvalidemin başına geldi,arielle beyazları yıkamaya kalktı,mosmor çıktı...
sonra makine pert göçtü...
sorun deterjanda değilde makinadaydı...
15 yıllık arçelik çamaşır makinesiydi...
sonra yeni almak zorunda kaldı,çürümüş bitmiş artık...
tabii ben bilemem senin makinen yenidir belki,bir servis çağırıp baktırsan canım...
.....

Mihriban

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
12.715
15
vereliniortak
çok doğru...
geçenlerde kayınvalidemin başına geldi,arielle beyazları yıkamaya kalktı,mosmor çıktı...
sonra makine pert göçtü...
sorun deterjanda değilde makinadaydı...
15 yıllık arçelik çamaşır makinesiydi...
sonra yeni almak zorunda kaldı,çürümüş bitmiş artık...
tabii ben bilemem senin makinen yenidir belki,bir servis çağırıp baktırsan canım...
.....
benimki 5 yıllık canım çok eski değil
makinemde bir sorun olduğunu sanmıyorum:1no2:
ben doğru deterjanı bulamıyorum galiba :uhm:

E

EU1

Ziyaretçi
benimki 5 yıllık canım çok eski değil
makinemde bir sorun olduğunu sanmıyorum:1no2:
ben doğru deterjanı bulamıyorum galiba :uhm:
anladım canım
bende kayınvalidemin sorunu gibi zannettim,oho daha çok yeniymiş makinan...a.s