hanımlar eşinize istediğiniz şeyleri nasıl aldırırsınız?

summerarabian

İdilim güzel bebeğim.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bu konularda çok acemiyim henüz yeni evliyim ama eşim henüz bi gün bile elinde bi hediye ile gelmedi acaba o neden bu kadar çekiniyo.küçücük bişi bile mutlu etmeye yeter beni ama göremiyorum hiç.peki siz bunu nasıl başarıyorsunuz onu kırmadan üzmeden istediklerinizi nasıl elde ediyorsunuz.ya bi çiçek bile olur ben mutlu olması için neler neler yapıyorum ama ondan göremiyorum.herşey iyi güsel adamın bir tek bu yönü zayıf.:çok üzgünüm:

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ahh ah yeni evlisin tadını kaçırmak istemem tatlım ama O sevgilisine eşine tatlı sürprizler hazırlayan,O Romantik erkekler birtek filmlerde oluyor.CADIARZU
Alışırsın zamanla.benneyaptımki
Beceriksizler...:mymeka:
Bizdeki ruh onlarda olsa onlar erkek olmazdı ki zaten...:bbo:

Azeri kizi

Türkiye'mmm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Bence ilk basta erkegin bunu kendisi akil etmesi lazim.Mesela ben görücü usulu evlendim,yani esimle tanisirken ikinci disari cikisimizda bana hemen bir karanfil almis getirmisti.Nisanliykende ayniydi,evlendik yine ayni.10 senedir Cicekleri buketleri hic eksik olmadi.Özel günlerimi de hic kacirmadi,hediyesini hep aldi.
Ama ben baska büyük birsey almasini istiyorsam,ona cilve yaparak,ona cok güzel seyler söyleyerek aldiriyorum.

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
doğrudan isterim bana bir şey almasını istiyorsam, sağolsun düşüncelidir de alır ama bezen düşünemeyebiliyorlar.

Libyana

Allah var, Allah yâr...
Pro Üye
Emoji Skoru
27
Hediyeleşmek kalpleri yumuşatır;gönülleri tazeler bunu bildiğimiz için birbirimize sık sık hediye almayı ad haline getirdik;bilhassa özel günlere sıkıştırmıyoruz;hatta ticari tuzaklarla süslenmiş;tüketim çlgınlığı furyasını genişletmek için tertiplenen;aslen bizim olmayan o günlerde daha titiz davranıyor;niyetlerimizi belli ediyoruz..
Eşcağzım hakikaten bu konuda Rabbımın bana bir armağanı;düşünüyor;kalbinden geliyor;onun ben düşünerek aldığı yahut hazırladığı herşey beni son derece mutlu ediyor;ondan gelen bir iğne bile sevinci kafi..Çünkü biliyoruz ki;eşler birbirine Allah'ın emanetidir..Birbirimizi mutlu etmek;bakışlarımızla dahi huzur vermek ne kadar lezzetli..
Ama şunu bilelim ki;hediye diye tutturmak anlamsız olur ve zorlama hediye nin de bir değeri olmaz diye düşünüyorum...
Eşime su bile vermek bana haz veriyor;aynı şekilde onun elimi tutması;gözlerime bakması;saçımı okşaması..
Bunlara odaklanın inşaallah hediye de olur..Gönülden gelerek..
SOnsuz mutluluklar..

B

barışgüneşi

Ziyaretçi
kızlar bende bu konudan cok cekiyorum eşimin eli çok sıkı....
abd gelirdi öyle bi hediye falanda olmazdı..bi parfüm..bide foto makinası onuda bendemiştimde ondan olsa
gerek..hani abd yok diyelim..türkiyedemi bitti..giyinmeyi ve takı takmayı ne kadar sevdiğimi bilir..bi takı bi kıyafet almadı. bari elime var parada ben alayım oda yok..ben her geldiğinde hediye yağmuruna tuturdım..
ne bileyim etrafımda cömert erkeleri görüyorum çok imreniyorum...bi şey istesemde hiö almak istemiyor..masraf diyor..o masraf bu masraf ..neyse okulum bi bitsin inş...ilk maaşımla ne istersem alıcam..aldıklarımıda herkeze dağıtıcam..oh be dicem almak gibisi yok diye...yapıyla mı alakalı bilemiyorum..cözemdim daha

daisy06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
benim sevgilimnde eli acayıp derece de acık ne guzel desem alıyo. sanırım evlenince degisir:)

Kuzucugum

My Boys.My love
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Birsey lazimsa soyluyorum askim eve bu lazim bunu alalimmi oda tamam alacim karicigim der arti hediyeler,guller alir getirir hep Allah razi olsun ondanŞeniz:1hug:

summerarabian

İdilim güzel bebeğim.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
eşim aslında çok iyi birisi tek şikayet ettiğim huyu bu romantik ve şpek ince olmayışı evlenmeden önce uzaktık ondan anlayamamaıştım huyunu.ne biilim ben ona bişeyler alıyorum hani böyle şeyler karşııklıdır ya ondan da bekliyorum süpriz yapsın bana çünkü süprizleri çok severim ama hep hüsran.

avenerica

ikinci kuşum geliyor...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
829
benim eşimde ne istesem alır yalnız eğer cok sıkılmışsa beni beklemekten aşkım daha gecenlerde aldık ondan der cimrilikten değil yani :)) yalnız araba istiyom daha erken bebek olunca diyo haklıs aslında işimiz okula 15-20 dk mesafede evimizb her yanı market dolu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-08-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 30 gün kaldı.

Bebeğin doğum zamanında, tamamen gelişmiş olan plasenta rahim içindeki alanın %15-%30 unu kaplar. Açık ve pembe kanlı mukus, rahmin çıkış noktasını kapatan mukus tıkacının açıldığını ve genelde rahim boynunun açılmaya başladığının işaretidir. Doğumun çok yakın bir günde hatta çok yakın saatler içinde olabileceğine işaret eder.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt